تولید نرم افزار در پلتفرم های مختلف

تیم نیلا آماده است که هر نوع نرم افزار سفارشی را که مشتریان بخواهند با استفاده از تیم حرفه ای خود و همچنین دانش کاملی که از تکنولوژی های روز IT دارد تولید و به مرحله اجرا برساند.

نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید و پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف، را می توان اصلی ترین فعالیت و تخصص شرکت توسعه هوشمند نرم افزار نیلا دانست.ما در نیلا هر آنچه که در ذهن دارید را به بهترین نحو تولید میکنیم.

Software design

هوش تجاری 

یک اصطلاح کلی است که به تعداد زیادی برنامه و نرم‌افزار مورد استفاده برای پردازش و تحلیل اطلاعات خام یک شرکت اطلاق می‌شود. هوش کسب و کار در واقع از نظام به هم پیوسته‌ی فعالیت‌های مرتبط با هم مانند داده کاوی، پردازش تحلیلی آنلاین، تحقیق و گزارش تشکیل شده است.  شرکت‌ها از BI برای بهبود تصمیم‌گیری‌ها، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و کشف فرصت‌های تجاری جدید استفاده می‌کنند.

اطلاعات بیشتر

آموزش

آموزش یکی از اصلی ترین اهداف تیم نیلا از آغاز راه بوده است. چرا که توسعه دهندگان این مجموعه خود از بدنه دانشگاهی کشور بوده اند و رشد و اعتلای دانشجویان و علاقه مندان عرصه IT یکی از اصلی ترین دغدغه های ایشان بوده است.همچنین به دلیل عدم وجود فرصت های کاری مناسب برای جوانان مستعد تیم نیلا درهای ورود به عرصه صنعت را برای هنرجویان پرتلاش باز گذاشته است.

اگر علاقه مند به همکاری با تیم نیلا هستید، می توانید از مراحل زیر اقدام نمایید.

مشاوره

برای برداشتن اولین قدم در راه اندازی کسب و کار آنلاین شما نیاز به این دارید که مسیر راه برایتان کاملا روشن باشد. همچنین باید بدانید که در این مسیر چه هزینه ها و چه فرصت هایی وجود دارد تا در حوزه کسب و کار خود بتوانید در کمترین زمان ممکن پیشرفت کنید. شاید بدون آگاهی دقیق، بتوانید مسیر خود را بیابید اما این کار می تواند هزینه های بسیاری برای شما بوجود آورد.

تیم مشاوره و اجرایی نیلاسافت مفتخر است که با انجام چندین پروژه در حوزه فناوری اطلاعات در داخل و خارج از کشور در جایگاهی قرار گیرد که برای ایده ها و کسب و کارها در این حوزه تجربیات ارزشمندی را برای ارائه به مشتریان خود دارا باشد. تیم ما که متشکل از متخصصان در بخش های فنی و اقتصادی فناوری اطلاعات می باشد، میتوانند با توجه به نیاز کسب و کار شما بهترین راهکارها را برای موفقیت در بازار کار برای شما به ارمغان آورند.

اطلاعات بیشتر

توسعه کسب و کار

برای موفقیت یک کسب و کار در بستر وب سرویس ، فقط داشتن یک طرحواره اقتصادی و وبسایت مناسب کافی نمی‌باشد. کسب و کار شما نیاز دارد که بیشتر دیده شود و نرخ رضایتمندی کاربران از سایت شما مهمترین عامل رشد آن خواهد بود. شما نیاز دارید تا در موتور های جستجو بالاتر از رقیبان خود دیده شوید و اگر کاربری برای اولین بار به سایت شما وارد شد تبدیل به کاربر وفادار شما شود یا از سایت شما با رضایت خارج شود

Business

دوره های کارآموزی

تیم نیلا همیشه از همکاری با کارآموزان مستعد استقبال میکند

تیم ما با جذب کارآموزان مستعد و با انتقال تجربه و دانش خود به آنها و همچنین آموزش روش همکاری با تیم و متد اسکرام، قصد دارد هنرجویان پرتلاش را به صنعت وارد کند. اگر احساس میکنید که توانایی های لازم را دارید بیایید شروع کنیم!

شروع کنیم

هاست و سرور مجازی

انتخاب و تنظیم سرور همیشه یکی از موارد حساس و اساسی در شروع کسب و کار های حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد و از آنجایی که هدف ما در نیلاسافت ارائه کاملترین خدمات و برطرف کردن تمامی نیاز های مشتریان می‌باشد ، در این زمینه نیز خدماتی را طراحی و ارائه کرده ایم. خدمات نیلا در حوزه ی بستر سرور شامل سه بخش کلیِ واگذاری هاست و سرور ، پیکربندی سرور ، طراحی سیستم کنترل نسخه (Gitlab) می‌باشد.