خدمات

خدمات2019-02-20T12:53:45+00:00

تولید نرم افزار در پلتفرم های مختلف

تیم نیلا آماده است که هر نوع نرم افزار سفارشی را که مشتریان بخواهند با استفاده از تیم حرفه ای خود و همچنین دانش کاملی که از تکنولوژی های روز IT دارد تولید و به مرحله اجرا برساند

نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید و پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف، را می توان اصلی ترین فعالیت و تخصص شرکت توسعه هوشمند نرم افزار نیلا دانست.ما در نیلا هر آنچه که در ذهن دارید را به بهترین نحو تولید میکنیم.

هوش تجاری 

یک اصطلاح کلی است که به تعداد زیادی برنامه و نرم‌افزار مورد استفاده برای پردازش و تحلیل اطلاعات خام یک شرکت اطلاق می‌شود. هوش کسب و کار در واقع از نظام به هم پیوسته‌ی فعالیت‌های مرتبط با هم مانند داده کاوی، پردازش تحلیلی آنلاین، تحقیق و گزارش تشکیل شده است.  شرکت‌ها از BI برای بهبود تصمیم‌گیری‌ها، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و کشف فرصت‌های تجاری جدید استفاده می‌کنند.

بیشتر بدانید

آموزش

آموزش یکی از اصلی ترین اهداف تیم نیلا از آغاز راه بوده است .چرا که راه اندازان این مجموعه خود از بدنه دانشگاهی کشور بوده اند و رشد و اعتلای دانشجویان و علاقه مندان عرصه IT یکی از اصلی ترین دغدغه های ایشان بوده است.همچنین به دلیل عدم وجود فرصت های کاری مناسب برای جوانان مستعد تیم نیلا در های ورود به عرصه صنعت را برای هنرجویان پرتلاش باز گذاشته است.

اگر علاقه مند به همکاری با تیم نیلا هستید .از یکی از این دو طریق اقدام کنید.

مشاوره

برای برداشتن اولین قدم در راه اندازی کسب و کار آنلاین شما نیاز به این دارید که مسیر راه برایتان کاملا روشن باشد. همچنین باید بدانید که در این مسیر چه هزینه ها و چه فرصت هایی وجود دارد تا در حوزه کسب و کار خود بتوانید در کمترین زمان ممکن پیشرفت کنید. شاید بدون آگاهی دقیق بتوانید مسیر خود را بیابید اما این کار می تواند هزینه های سرباری برای شما بوجود آورد.

تیم مشاوره و اجرای نیلا مفتخر است که با انجام چندین پروژه در حوزه فناوری اطلاعات در داخل و خارج از کشور در جایگاهی قرار دارد که برای ایده ها و کسب و کارها در این حوزه تجربیات ارزشمندی را برای ارائه به مشتریان خود داراست. تیم ما که متشکل از متخصصان در بخش فنی و اقتصادی فناوری اطلاعات می باشد میتوانند با توجه به نیاز کسب و کار شما بهترین راهکارها برای موفقیت در بازار برای شما به ارمغان بیاورند.

بیشتر بدانید

هاست و سرور مجازی

تیم نیلا با در اختیار داشتن هاست با کیفیت مجهز به ssd بر فراز امن ترین برج مخابراتی ایران (برج میلاد) از داخل ایران آماده ارائه امکانات به کسب و کار های عرصه IT است.

  • میزبانی وب سایت ها بر روی هارد های SSD و افزایش 3 برابری سرعت لود

  • میزبانی از اطلاعات مشترکین بر روی سرور های اختصاصی قدرتمند

  • بکاپ گیری هفتگی از اطلاعات مشتریان بر روی 3 لایه هارد مجزا

  • میزبانی از اطلاعات مشترکین در بهترین دیتاسنتر های جهان

  • امکان خرید هاست بصورت  سالانه