سرعت2019-02-18T10:16:38+00:00

بهبود عملکرد سایت

سرعت سایت یکی از عوامل مهم در موفقیت سایت‌های اینترنتی در سئو، جذب مخاطبان بیشتر و افزایش بازدید است. هر چه سرعت سایت بیشتر باشد و در زمان کمتری بارگزاری شود، موتورهای جستجو رتبه‌ی بهتری به سایت می‌دهند. از طرف دیگر کاربرانی که به سایت مراجعه می‌کنند هر چه با سایت سریع‌تری مواجه شوند، دید بهتری نسبت به آن پیدا می‌کنند.

سخت‌افزار و شبکه اثر زیادی در سرعت اجرا و نمایش سایت دارند. هر چه قدرت سخت‌افزار میزبانی بیشتر باشد و مسیر ارتباطی پایدارتر و سریع‌تری میان مشتری و وب‌سایت برقرار باشد، سایت در زمان کمتری بارگذاری می‌شود و به نمایش در می‌آید.

بخشی از سرعت که به حجم صفحات مربوط می‌شود با استفاده از سخت‌افزار قابل پوشش نیست. زیرا محدودیت‌های بسیاری نیز در سمت مشتری وجود دارد که خارج از حیطه‌ی اختیار است.کارشناسان شرکت ما این توانایی را دارند که با استفاده از جدیدترین تکنیکهای کاهش حجم صفحات و فشرده کردن سایتها مدت زمان بارگذاری سایت شما را بصورت چشمگیری کاهش دهند.

بهترین عملکرد با نیلاسافت

هدف ما در نیلاسافت تبدیل سایت شما به وبسایتی با سرعت و عملکرد بالا می‌باشد تا کاربران بیشتری با کسب و کار شما آشنا شوند و تجربه لذت بخشی را در استفاده از سایت شما داشته باشند

  • بهبود پارامتر های مورد نظر گوگل برای نمایش بهتر

  • لود شدن سریع عکس ها و فایل ها

  • انتخاب بهترین سرور و هاست

  • گزارش دقیق از کاربران جدید و علاقه مندی های آنها

  • مشخص کردن صفحات ارزشمند شما

  • امنیت بالا در مقابل حملات سایبری

برای رقابت باید سریع تر باشید

برای متخصصین ما درخواست خود را  بفرستید تا با شما تماس بگیرند

خدمات دیگر  نیلاسافت

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند نیلا پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آن را دارد