بهبود عملکرد سایت

سرعت سایت یکی از عوامل مهم در موفقیت سایت‌های اینترنتی در سئو، جذب مخاطبان بیشتر و افزایش بازدید است. هر چه سرعت سایت بیشتر باشد و در زمان کمتری بارگذاری شود، موتورهای جستجو رتبه‌ی بهتری به سایت می‌دهند. از طرف دیگر کاربرانی که به سایت مراجعه می‌کنند هر چه با سایت سریع‌تری مواجه شوند، دید بهتری نسبت به آن پیدا می‌کنند.
سخت‌افزار و شبکه اثر زیادی در سرعت اجرا و نمایش سایت دارند. هر چه قدرت سخت‌افزار میزبانی بیشتر باشد و مسیر ارتباطی پایدارتر و سریع‌تری میان مشتری و وب‌سایت برقرار باشد، سایت در زمان کمتری بارگذاری می‌شود و به نمایش در می‌آید. البته بخشی از سرعت که به حجم صفحات مربوط می‌شود با استفاده از سخت‌افزار قابل پوشش نیست؛ زیرا محدودیت‌های بسیاری نیز در سمت مشتری وجود دارد که خارج از حیطه‌ی اختیار است.

Speed
موتور جستجوی گوگل هر چند وقت یک بار الگوریتم های رنک بندی سایت ها برای نمایش در لیست جستجو را بهبود می‌بخشد. در تغییرات اخیر سرعت لود شدن سایت از مهمترین عوامل در رنک بندی ها لحاظ شده تا سایت ها را به بهبود عملکرد خود در این بخش سوق دهد.

تنظیم سرویس کَش و CDN

یکی از مهمترین تکنولوژی ها و سرویس هایی که نیلاسافت در روند بهبود سرعت سایت شما از آن بهره می‌گیرد سرویس کَش و  CDN است. این سرویس اطلاعات و محتوی سایت شما را در سرور های مختلف بارگذاری کرده و این سرور ها را به سرور اصلی سایت شما متصل می‌کند. بازدیدکندگان سایت شما رد و بدل شدن اطلاعات را با نزدیکترین سرور به خود انجام می‌دهند و تمامی اطلاعات از طریق این سرور ها به هاست شما منقل می‌شوند. این روند تاثیر به سزایی بر سرعت لود سایت شما در نقاط مختلف می‌گذارد و از طرف دیگر امنیت سایت شما در مقابل حملات سایبری چند برابر می‌شود. این سرویس تنها یکی از موارد خدمات این سرویس می‌باشد.

بهترین عملکرد با نیلاسافت

هدف ما در نیلاسافت تبدیل سایت شما به وبسایتی با سرعت و عملکرد بالا می‌باشد تا کاربران بیشتری با کسب و کار شما آشنا شوند و تجربه لذت بخشی را در استفاده از سایت شما داشته باشند

  • بهبود پارامتر های مورد نظر گوگل برای نمایش بهتر

  • لود شدن سریع عکس ها و فایل ها

  • انتخاب بهترین سرور و هاست
  • کاهش پهنای باند مصرفی

  • مصرف بهینه از منابع سرور

برای رقابت باید سریع تر باشید

برای متخصصین ما درخواست خود را  بفرستید تا با شما تماس بگیرند

سئو ؛ پارامتری برای موفقیت

برای حضور در صدر لیست جستجو ها پارامتر های گوناگونی مدنظر است اما سئو را می‌توان مهمترین آنها دانست. این فرآیند از طراحی گرافیکی و چیدمان وب سایت شروع می‌شود و با نحوه کدنویسی و معماری وبسایت ادامه پیدا می‌کند و با تولید محتوای مفید و مناسب تکمیل می‌گردد.

اطلاعات بیشتر

دیگر خدمات نیلاسافت 

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند که نیلاسافت پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آن را دارد