سیستم مشاوره نیلاسافت

برای برداشتن اولین قدم در راه اندازی کسب و کار آنلاین شما نیاز دارید که مسیر راه برایتان کاملا روشن باشد. همچنین باید بدانید که در این مسیر چه هزینه ها و چه فرصت هایی وجود دارد تا در حوزه کسب و کار خود بتوانید در کمترین زمان ممکن پیشرفت کنید. شاید بدون آگاهی دقیق بتوانید مسیر خود را بیابید ، اما این کار می تواند هزینه های بسیاری برای شما بوجود آورد.
تیم مشاوره و اجرایی نیلاسافت مفتخر است که با انجام پروژه های متفاوتِ حوزه ی فناوری اطلاعات در داخل و خارج از کشور در جایگاهی قرار گیرد که برای ایده ها و کسب و کارها در این حوزه تجربیات ارزشمندی را دارا باشد. تیم ما که متشکل از متخصصان در بخش های فنی و اقتصادی فناوری اطلاعات می باشد ، می‌تواند با توجه به نیاز کسب و کار شما بهترین راهکارها را برای موفقیت در بازار کار برای شما به ارمغان بیاورد.

از ایده تا اجرا

برای انجام و به موفقیت رسیدن یک پروژه در بستر  IT مراحل پیچیده ای طی می‌شود و یکی از مهمترین مهارت ها برای موفقیت در این کسب و کار شناخت این مراحل و برنامه ریزی برای موفقیت در هر کدام ازین مراحل است.

فرایند همکاری

اگر شما برای کسب و کار خود فقط ایده انجام آن را دارید، به کمک تیم نیلاسافت و با برگزاری جلسات متعدد می‌توانید تمام نیازمندی ها و موانع را شناسایی کنید. پس از این جلسات تیم مشاوره ما کار خود را شروع می کند و پس از دو هفته ایده را بصورت کامل و با تمام اطلاعات مورد نیاز (طراحی طرح اقتصادی ،Usecase diagram ،  mockup ، روندهای موجود در پروژه ) در اختیار شما قرار میدهد. در مرحله بعدی برای پیاده سازی آن در بستر IT تمام معماری ها توسط تیم ما طراحی و در صورت تقاضا اجرا می شود. همچنین پس از پیاده سازی کامل پروژه با توجه به کسب و کار شما، تیم ما این امکان را برای مشتریان خود ایجاد می‌کند تا بتوانند در بازار حضوری موفق داشته باشند که این خدمت میتواند در بستر تبلیغات ، معرفی به سرمایه گذاران و یا بازاریابی باشد.

مرحله ی دوم روند کاری در بستر کار طراحی اقتصادی است. در واقع ایده ای که در اولین گام طراحی و پخته شده است اکنون نیازمند طراحی مناسب اقتصادی است تا تمامی زوایای عملی شدن آن بررسی شود. کار در فضای IT  هم همانند دیگر کسب و کارها چالش های بسیاری برای اجرا دارد. چالش های مختلف مانند شناسایی بازار هدف و ضعف ها و قوت های آن ، سیاست های مالی و تبلیغاتی و … که بعد از پخته شدن ایده باید به آنها پرداخته شود. تیم مشاوره ما متشکل از بخش های مختلف با تخصص های متفاوتی است تا برای تمامی این مراحل راهکارهای مناسبی را تبیین کند. ایده شما در این مرحله از نظر اقتصادی ، تبلیغاتی ، فرهنگی و حتی روانشناسی بررسی می‌شود تا بهترین مسیر برای آن انتخاب شود

گام سوم در انجام پروژه های IT به وجود آوردن طراح IT  پروژه است. تا این مرحله شما به کمک تیم ما یا از طریقه دیگری مراحل گذشته را طی کرده اید. ایده خود را خلق کرده اید و آن را کامل پرورش داده اید ، بر اساس شرایط و فضای کاری آن طرح اقتصادی آن را ترسیم کرده اید. حالا باید به منظور رسیدن به اهداف مدنظر خود طراحی ساختمان و ساختار IT  خود را انجام دهید. در این مرحله باید نیلز های طرح اقتصادی درک شود و معماری سیستم انجام شود تا به کمک آن تمامی فرآیند هایی که قرار است پیاده سازی شود تعیین شود.این مرحله یکی از فنی ترین و حساس ترین قسمت های انجام پروژه است که صرفه جویی مالی و زمانی بسیار زیادی را به ارمغان خواهد آورد.

اگر پروژه ی شما تا این مرحله رسیده باشد یعنی ایده شما آماده ی پیاده سازی است. تیم ما در این مرحله در صورتی پیمانکار پروژه شما مشخص نباشد ، گزینه های مختلفی را به شما معرفی می‌کند تا با نظر مستقیم شما بهترین آنها انتخاب شود. پس از انتخاب پیمانکار به شما در تنظیم قراردادی مناسب کمک خواهیم کرد تا ازین نظر متضرر نشوید. کارشناسان بخش مشاوره ی ما پل ارتباط شما با پیمانکارانتان خواهند بود و ناظر بر انجام تمام مراحل خواهند بود و شما را از انجام مراحل مختلف آن آگاه می‌سازند و از جهات سرعت ، امنیت ، بهینه بودن ، دقت ، ظرافت و … پروژه را تست و بررسی میکنند.

برای رقابت باید سریع تر باشید

برای متخصصین ما درخواست خود را  بفرستید تا با شما تماس بگیرند

دیگر خدمات نیلاسافت 

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند که نیلاسافت پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آن را دارد