مشاوره

مشاوره2019-02-17T17:28:07+00:00

ساختار مشاوره ای در نیلاسافت 

برای برداشتن اولین قدم در راه اندازی کسب و کار آنلاین شما نیاز به این دارید که مسیر راه برایتان کاملا روشن باشد. همچنین باید بدانید که در این مسیر چه هزینه ها و چه فرصت هایی وجود دارد تا در حوزه کسب و کار خود بتوانید در کمترین زمان ممکن پیشرفت کنید. شاید بدون آگاهی دقیق بتوانید مسیر خود را بیابید اما این کار می تواند هزینه های سرباری برای شما بوجود آورد.

تیم مشاوره و اجرای نیلاسافت مفتخر است که با انجام چندین پروژه در حوزه فناوری اطلاعات در داخل و خارج از کشور در جایگاهی قرار دارد که برای ایده ها و کسب و کارها در این حوزه تجربیات ارزشمندی را برای ارائه به مشتریان خود داراست. تیم ما که متشکل از متخصصان در بخش فنی و اقتصادی فناوری اطلاعات می باشد میتوانند با توجه به نیاز کسب و کار شما بهترین راهکارها برای موفقیت در بازار برای شما به ارمغان بیاورند.

اگر تنها ایده راه اندازی یک کسب و کار جدید را دارید

اگر شما برای کسب و کار خود فقط ایده انجام آن را دارید به کمک تیم نیلاسافت و جلساتی متعدد میتوانید تمام نیازمندی ها، موانع را شناسایی کنید.بعد از این جلسات تیم مشاوره ما کار خود را شروع میکند و پس دو هفته ایده را بصورت کامل با تمام اطلاعات مورد نیاز(طراحی طرح اقتصادی ، mockup ، روندهای موجود در پروژه و Use Case و Usecase diagram  ) در اختیار شما قرار میدهد. در مرحله بعدی برای پیاده سازی آن در بستر IT تمام معماری ها توسط تیم ما طراحی و در صورت تقاضی اجرا می شود.همچنین پس پیاده سازی کامل پروژه با توجه به کسب و کار شما تیم ما این امکان را برای مشتریان خود ایجاد میکند تا بتوانند در بازار حضوری موفق داشته باشند که این خدمت میتواند در بستر تبلیغات ، معرفی به سرمایه گذاران و یا بازاریابی باشد.

اگر یک کسب و کار جدید را راه اندازی کرده اید و به فکر پیشرفت آن هستید

در صورتی که شما برای ایده ی خود طرح اقتصادی مناسبی داشته باشید در اولین گام تیم مشاوره ما به شما کمک میکنند تا ایرادات احتمالی طرحتان گرفته شود و سپس برای پیاده سازی و اجرای آن در بستر وب سرویس اقدامات لازم را انجام میدهند.ما به مشتریانمان کمک می کنیم تا مسائل استراتژیک و حیاتی را از جمله هدف گیری بازار و ظرفیت کسب و کار را مدنظر قرار دهند و براساس آنها یک مزیت رقابتی پایدار را ایجاد می کنیم.

اگر طرح کسب و کار خود را پیاده کرده اید و درباره سود دهی آن مطمئن نیستید

در برخی مواقع ممکن است طرح خود را پیاده سازی کرده باشد ولی از انجام صحیح آن مطمئن نباشید یا پس از اجرا به محصول مورد نظر خود دست پیدا نکرده باشید.تیم ما در این شرایط هم میتواند در کنار شما باشد.تیم فنی ما در اولین قدم ساختار وب سرویس شما را بررسی میکنند و ایرادات موجود را برطرف میکنند.همچنین با کمک تجربیات خود و مدیران موفقی که در کنار ما هستند این خدمت از طرف ما وجود دارد تا برای کسب و کار شما بهترین اقدامات را پیش بینی کنند.

نقشه راه را از ما بخواهید

به کمک تیم متخصصین ما از حضور در بازار دیجیتال لذت خواهید برد

خدمات دیگر نیلاسافت 

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند نیلاسافت پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آن را دارد