نرم افزار دسکتاپ

با پیشرفت روز افزون گوشی و تبلت امکانات بسیار زیادی برای استفاده ازاین دستگاه ها ایجاد شده است اما همچنان در بسیاری از موارد نیاز شرکت ها با اپلیکیشن های موبایلی اغنا نمیشود و نیاز به نرم افزار های تحت ویندوز/مک/لینوکس احساس میشود.مخصوصا در زمان هایی که با سیستم های مدیریتی مواجه هستیم یا به امکانات اختصاصی که این سیستم عامل ها در اختیار ما قرار میدهند نیازمندیم. به عنوان مثال در کلینیک ها،سمینارها ، کتاب فروشی ها ، مجموعه های تفریحی و… .
سرعت عمل بالا ،اختیاری بودن استفاده Offline و بومی سازی برای استفاده در سیستم عامل مورد نظر (ویندوز/لینوکس/مک) ویژگی متمایز کننده یک نرم افزار دسکتاپ میباشد.

Desktop

نرم افزار های دسکتاپ با توجه به کاربردی که دارند میتوانند در دو نسخه آنلاین و آفلاین تولید شوند . البته در برخی موارد می‌توان برنامه را به گونه ای ساخت تا در بخش هایی آنلاین و در بخش هایی آفلاین باشد.نکته مهم دیگر سازگاری با سیستم عامل های مختلف و یا نسخه های مختلف ویندوز می‌باشد که باید مدنظر قرار بگیرد

مراحل تولید نرم افزار دسکتاپ

در اولین گام تیم ما با شما جلساتی را برگزار کرده و روی طرح شما بحث خواهد کرد تا نیازمندی ها و اهداف و استراژی های نرم افزار شما مشخص شود. سپس نقشه ای کامل از فرآیند های پروژه شما طراحی شده و با تایید شما به عنوان مستندات پروژه تنظیم می‌شود. بر اساس این مستندات قرارداد ما با شما بسته خواهد شد.

بعد از تهیه مستندات و مشخص شدن اهداف و استراژی ها تیم فنی ما ظاهر نرم افزار شما را طراحی خواهد کرد. لازم به ذکر است این  طراحی هم مانند بقیه مستندات در قابل فایل PDF به عنوان بخشی از تعهدات ما در روند تولید نرم افزار خواهد بود.

بعد از طراحی ظاهر نرم افزار و تایید شما ، تیم کدنویسی ما با ظرافت هر چه تمام تر تمام طرح های گرافیکی را تبدیل به نرم افزار شما می‌کند. شما در طول این مرحله به صورت هفتگی از پیشرفت پروژه گزارشات تیم ما را دریافت خواهید کرد.

بعد از پایان کل پروژه تیم تست و بررسی نیلاسافت نتیجه نهایی را از تمامی دیدگاه ها از جمله کاربر پسندانه بودن ، دقت و ظرافت ، امنیت و… قضاوت و داوری می‌کند تا محصولی با کیفیت به شما تحویل داده شود.

دیگر خدمات نیلاسافت

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند که نیلاسافت پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آن را دارد