وبسایت

امروزه تاثیر فضای اینترنت بر کسب و کار های مختلف بر هیچکس پوشیده نیست. با توجه به راحتی مشتریان در بستر نت حضور شما می‌تواند گامی مهم در راستای موفقیتتان در کسب و کارتان باشد. اگر نیاز به فروشگاه دارید ، سایت شما می‌تواند ویترینی به وسعت جهان به شما هدیه دهد. اگر نیاز به معرفی شدن دارید ، وبسایت شما می‌تواند توجه میلیون ها کاربر را به خودش جلب کند. پس می‌توان گفت سرمایه گذاری درست در این بخش می‌تواند بهترین تصمیم شما برای کسب و کارتان باشد.

Website

وبسایت سفارشی

وب سایت شما بزرگترین و مهمترین ویترین برای کسب و کارتان است. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است ، پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در نیلاسافت به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و با توجه به تجربه و تخصص خود ، وبسایتی در خور کسب و کارتان به شما هدیه می‌دهیم
ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماده برايتان پر هزينه باشد اما يک سايت اختصاصي نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما مي باشد و تاثیر مستقیمی در درآمدزائی شما خواهد داشت لذا طراحی سایت را میتوان با دید یک سرمایه گذاری نگاه کرد تا هزینه . در یک سایت حرفه ای تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

اطلاعات بیشتر
Website

سایت وردپرسی

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا ( cms ) همه کاره و چند منظوره تحت وب هست که با زبان php کد نویسی شده و می توانید با آن انواع سایت های وبلاگی ، شخصی ، فروشگاهی ، شرکتی و هر نوع سایت دیگری را راه اندازی کنید.
وردپرس توسط تیم automattic ساخته شده و در چند سال نخست فقط برای ایجاد سایت های وبلاگی استفاده می شد. اما طراحی و کد نویسی افزونه ها و قالب های حرفه ای وردپرس ماجرا را تغییر داد. امروزه شما هر نوع قالب وردپرس اعم از وبلاگی، مجله ای خبری، شرکتی، مشاور املاک، دانلود، شخصی، فروشگاهی، پزشکی و آموزشی را می توانید برای وردپرس پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر
Wordpresswebsite

سایت فروشگاهی حرفه ای

یک سیستم مدیریت محتوای تجارت الکترونیک حرفه ای می باشد که براساس ویژگی های بسیار غنی و کاربردی و همچنین ظاهری بسیار جذاب و کاربر پسند طراحی شده که اجازه میدهد یک فروشگاه اینترنتی کامل و منحصر به فرد جهت معرفی کالا یا فروش اینترنتی کالا و محصولات ایجاد نمود و از آن برای کار و تجارت در اینترنت استفاده کرد. با توجه به توسعه این سیستم در ایران امروزه اتصال به کلیه درگاه های پرداخت ایرانی نیز فراهم شده است.

اطلاعات بیشتر
shop-web

دیگر خدمات نیلاسافت 

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند که نیلاسافت پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آنها را دارد