وبسایت

وبسایت2019-02-17T16:39:54+00:00

وبسایت

نرم افزارهایی که برای اجرای خود تنها به یک مرورگر احتیاج دارند. مفهوم تولید نرم افزار تحت وب صرفا به اجرای نرم افزار در بستر اینترنت محدود نمی شود و بدون اینترنت و در شبکه محلی نیز قابل اجرا می باشند.در دنیای تجارت الکترونیک و پیشرفت روز افزون استفاده از اینترنت در انواع و اقسام فعالیت های بشری, ضرورت داشتن یک وبسایت برای انجام فعالیت در این زمینه بیش از پیش مهم و اساسی می باشد.

این نوع نرم افزار میتواند با استفاده از موبایل ، تبلت و لپ تاپ و هر دستگاهی که اجازه باز کردن صفحات اینترنتی را میدهند( مانند تلویزیون های هوشمند) مورد استفاده قرار بگیرد.

وبسایت سفارشی

طراحی و تنوع در روش های طراحی در اینگونه نرم افزارهای بسیار متنوع و مدرن است تا جایی که شرکت های بزرگ نرم افزاری مانند گوگل راه حل هایی برای بهبود بخش UI  وب اپلیکیشن ها یا نرم افزارهای تحت وب ارائه کرده اند که در نسخه های Windows Form دیده نمی شود.

یک پایگاه داده برای همه کاربران از دیگر ویژگی های تحت وب بودن است همه عملیات از قبیل عضویت ، تراکنش های مالی ، سفارشات ، رزرو ها در یکجا قرار میگیرند و این مهم موجب حذف پراکندگی و تکرار اطلاعات میشود ، از سویی پشتیبان گیری از این پایگاه داده به سادگی قابل انجام خواهد بود.

سایت وردپرسی

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا ( cms ) همه کاره و چند منظوره تحت وب هست که با زبان php کد نویسی شده و می توانید با آن انواع سایت های وبلاگی ، شخصی ، فروشگاهی ، شرکتی و هر نوع سایت دیگری را راه اندازی کنید.

وردپرس توسط تیم automattic ساخته شده و در چند سال نخست فقط برای ایجاد سایت های وبلاگی استفاده می شد. اما طراحی و کد نویسی افزونه ها و قالب های حرفه ای وردپرس ماجرا را تغییر داد. امروزه شما هر نوع قالب وردپرس اعم از وبلاگی، مجله ای خبری، شرکتی، مشاور املاک، دانلود، شخصی، فروشگاهی، پزشکی و آموزشی را می توانید برای وردپرس پیدا کنید. پس وردپرس امروز می تواند برای شما هر نوع سایتی راه اندازی

اطلاعات بیشتر

سایت فروشگاهی حرفه ای

یک سیستم مدیریت محتوای تجارت الکترونیک حرفه ای می باشد که براساس ویژگی های بسیار غنی و کاربردی و همچنین ظاهری بسیار جذاب و کاربر پسند طراحی شده که اجازه میدهد یک فروشگاه اینترنتی کامل و منحصر به فرد جهت معرفی کالا یا فروش اینترنتی کالا و محصولات ایجاد نمود و از آن برای کار و تجارت در اینترنت استفاده کرد. با توجه به توسعه این سیستم در ایران امروزه اتصال به کلیه درگاه های پرداخت ایرانی نیز فراهم شده است.

اطلاعات بیشتر

سفارش را ثبت کنید

نیلاسافت بهترین راه برای ورود به بازار الکترونیک

به کمک تیم متخصصین ما از حضور در بازار دیجیتال لذت خواهید برد

خدمات دیگر نیلاسافت 

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند که نیلاسافت پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آنها را دارد