بهترین مشاور اقتصادی در خدمت شماست

سامانه امور مالی نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای بررسی روند اقتصادی کسب و کار خود نیاز دارید را برای شما فراهم آورده تا تصمیماتی دقیق‌ بگیرید

  • ارائه انواع نمودارها از تراز مالی کسب و کارتان

  • بایگانی اطلاعات گردش مالی شما با تمام جزئیات

ثبت سفارش
Money

توضیحات:

این محصول برای مشتریانی که برای کسب و کار خود نیاز به سیستمی برای منظم کردن امور مالی دارند ، بسیار مناسب است. دفاتر بیمه ، دفاتر و نمایندگی های فروش در زمینه های مختلف ، فروشگاه ها ، رستوران ها و… از مهمترین کاربران این خدمت می باشند. به کمک این سامانه میتوانید تمام جزئیات مجموعه های زیر دست خود را زیر نظر بگیرید.

کاربردها:

همانطور که گفته شد هدف این سامانه نظم بخشیدن به فعالیت های اقتصادی مشتریان است . در این سامانه هرگونه اطلاعاتی که برای بررسی وضعیت اقتصادی فعالیت های خود نیاز دارید ، جمع آوری می‌شود. تمامی حساب های بانکی خود را تعریف کنید و تراکنش های هرکدام را ثبت و نگهداری کنید. در بخش گزارشات یک بانک کامل از اطلاعات  امور مالی خود خواهید داشت و تراز مالی کسب و کارتان را در بازه های زمانی دلخواه مشاهده کنید و در صورت نیاز از آنها خروجی بگیرید یا آنها را چاپ کنید. مشتریان و شرکت های تحت قرارداد خود را ثبت و امور مربوط به آنها را زیر نظر بگیرید و با ایجاد حساب کاربری برای آنها گزارشات مالی که میخواهید را در اختیارشان قرار دهید. به عبارتی دیگر این محصول مشاور و مسئول بایگانی فعالیت های اقتصادی شما خواهد بود.

ابزارهای اصلی سایت

امور مالی خود را زیر ذره بین بگیرید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سامانه امور مالی را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: admin@demo.com
پسورد: admin@demo.com

مشتری

نام کاربری: demo@demo.com
پسورد: demo@demo.com

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری