سوالات متداول

/سوالات متداول
سوالات متداول2019-02-26T17:26:24+00:00

ما به تمام سوالات احتمالی شما پاسخ داده ایم

خلاصه موارد بسیار متداول2019-03-18T17:17:10+00:00

در دپارتمان های فروش و پشتیبانی نیلا  بار ها پیش آمده است که برخی از کاربران اینترنت با نیلا  وارد ارتباط می شوند و از ما درخواست می کنند مشخصات صحیح و کامل برخی از مدیران سایت ها را در اختیار آن ها قرار دهیم انجام چنین کاری در شرایطی که آن شخص حکم قانونی در اختیار نداشته باشد میسر نیست، در برخی از شرایط رخ داده است که یک کارگزار طراحی سایت یا یک کارمند طراحی و مدیریت سایت، برای یک شخص یا سازمان یا شرکت از نیلا  سرویس های میزبانی وب و دامنه به مالکیت خود طراح و برنامه نویس تهیه نموده است و سایت آن شرکت را بر روی شبکه نیلا  بارگزاری نموده است و سپس از دسترس کارفرمایان در شرایط خاص اختلاف یا اخراج، خارج شده است و هم اکنون آن سازمان یا شرکت از نیلا  درخواست می کند تا مالکیت آن سرویس را در اختیار آن اشخاص حقیقی یا حقوقی محترم قرار دهد، انجام چنین کاری بدون درخواست مالک اصلی سرویس (یعنی آن شخصی که وب سایت شما را راه اندازی نموده است و با مشخصات فردی خودش سرویس تهیه نموده است) به هیچ عنوان ممکن نیست، حتی اگر آن سازمان و شرکت بتواند ثابت کند که آن رسانه اینترنتی در حقیقت به مجموعه آن ها تعلق دارد نیز ممکن نیست و تغییر مالکیت سرویس و یا ارائه داده های موجود بر روی سرویس در این شرایط در دو حالت ممکن است: الف. شخص مالک خریدار سرویس به نیلا  رضایت دهد تا مالکیت سرویس به متقاضیان واگذار شود. ب. کارفرمایان با مراجع ذیصلاح وارد ارتباط شوند و به آن ارگان ها اثبات کنند که مالکیت معنوی آن رسانه به آن اشخاص تعلق دارد و سپس حکم رسمی و دستور رسمی آن مرجع قانونی را که برای شرکت توسعه هوشمند نیلا با شماره ثبت 51167 صادر شده باشد را برای آدرس پستی نیلا  ارسال کنند تا نیلا  مراحل تغییر مالکیت را انجام دهد. در شرایط دعوی میان کارگزار طراحی سایتی که از سرویس های نیلا  استفاده می کند و کارفرمایان طراحی سایت، نیلا  به هیچ عنوان مسئولیت ندارد که مورد را پیگیری کند تا کارگزار رضایت کارفرمایان را جلب کند، اما در شرایط خاص که منافع معنوی درمیان باشد نیلا  قادر است بین کارگزار و کارفرما از طریق میانجی گری سعی در برقراری صلح داشته باشد. مورد بعدی آن است که نیلا  به هیچ عنوان اطلاعات موجود و ابزار های گرافیکی قرار گرفته بر روی وب سایت مشترکین را به سایر اشخاص به هر قیمتی واگذار نمی کند. و نیلا  درصورت رخداد تهدیدات بیرونی توسط سایر اشخاص و در خطر گرفتن اطلاعات مشترک سعی بر آن می کند که سریعا مشترک را باخبر سازد تا تدابیر لازمه را بیندیشد. نیلا  به هیچ عنوان نمی تواند به تماس گیرندگان و مشتریان خود درصورت درخواست پاسخ دهد که سایر مشتریان بر روی سرور ها از کدام قالب رایگان نیلا و یا کدام سیستم مدیریت محتوا و یا کدام پلن هاستیگ استفاده می کنند.

حق تجدید نظر به این سیاست ها2019-03-18T17:17:26+00:00

نیلا  حق تجدید نظر و اصلاح سیاست های محرمانگی را برای خود در شرایط خاص به هر شکل محفوظ می دارد، بنابراین درصورت تغییر سیاست های موجود در این صفحه تاریخ آخرین تغییر در بالای این صفحه درج می گردد و نیلا  از شما درخواست می کند که گاهی اوقات در صورت بروزرسانی این قوانین و سیاست ها آن ها را مجددا مرور کنید تا همواره از سیاست های جدید نیلا  باخبر باشید.

امنیت اطلاعات2019-03-18T17:15:05+00:00

هنگامی که یک مشترک نسبت به خرید سرویس از نیلا  اقدام می کند و مشخصات هویتی خود را در فرم های ثبت نام وارد می کند، مشخصات وی توسط پرتوکل های پیشرفته رمزگزاری می شود تا در این میان هیچ عامل خارجی نتواند به اطلاعات مشترک دسترسی پیدا کند و پس از ثبت نام نیز تمام اطلاعات هویتی مشترک نیز در دیتابیس نیلا  محفوظ است، خاطر نشان میسازیم امکان حذف کامل حساب کاربری و حذف هیچکدام از سرویس ها و فعالیت های مشترک در پرتال فروش و پشتیبانی از مشتریان نیلا  میسر نیست اما امکان کنسل کردن تمام سفارشات و صورتحساب های مشترک با درخواست قبلی مشترک میسر است.

کودکان زیر 13 سال2019-03-18T17:14:15+00:00

نیلا  به هیچ عنوان برنامه ریزی نکرده است که با کودکان زیر 13 سال همکاری کند و آفر ها و تبلیغات های خود را برای آنان ارسال کند، بنابراین درصورتی که نیلا  آگاه شود که یک کودک زیر 13 سال مشترک سرویس های نیلا  شده باشد و یا در خبرنامه های نیلا  عضو شده باشد سریعا نسبت به حذف اطلاعات تماس وی اقدام می کند، همچنین والدین کودکان زیر 13 سال قادر هستند با ارائه مدارک هویتی نسبت به تصاحب اکانت کاربر و دسترسی به داده های موجود بر روی سرویس اقدام نمایند.

انتخاب های شما2019-03-18T17:13:53+00:00

سیستم رفع مشکلات : در صورتی که مشکلی در وب سایت شما ظاهر شد و یا در هنگام کار با هاست سوال و مشکلی داشتید و آن را از طریق راه های ارتباطی و سیستم تیکتیمگ و تلگرام و … به اطلاع نیلا برسانید .

لغو عضویت : تمام مشتریان نیلا  و بازدیدکنندگان از سایت که از طریق هر راه ارتباطی با نیلا  ارتباط برقرار می کنند به صورت خودکار در لیست خبرنامه نیلا  اضافه می شوند و ممکن است ایمیل های تبلیغاتی و اطلاع رسانی های نیلا  را دریافت کنند، در این شرایط مشترک قادر است از طریق همان ایمیل های تبلیغاتی از قسمت Unsubscribe عضویت خود را لغو کند. لازم به ذکر است که نیلا  در هنگام اختلال و قطعی در سرور ها و یا تجهیز و تغییر سرور ها به جهت اطلاع رسانی فقط برای مشترکین آن سرور ایمیل های اطلاع رسانی ارسال می کند تا مشترکین را از فرآیند تغییر و تعمیر مطلع کند، لغو عضویت از دریافت این نوع ایمیل های مهم و ضروری به هیچ عنوان قابل انجام نیست، چرا که در هرمرتبه سیستم به صورت خودکار به کاربران فعال آن سرور ایمیل ارسال می کند.

دسترسی به اطلاعات کاربری و ویرایش آن ها : مشتریان و استفاده کنندگان از سرویس های نیلا  قادر هستند در هر زمان که اطلاعات تماس و هویتی آن ها تغییر یافت، وارد ناحیه پشتیبانی از کاربران نیلا  شوند و اطلاعات جدید خود را مانند آدرس ایمیل جدید و یا شماره تلفن جدید خود را در اختیار نیلا  قرار دهند، به دلیل مشکلات و سوء استفاده های انجام شده در گذشته، تغییر برخی از اطلاعات تماس توسط خود کاربر وجود ندارد، بنابراین اگر تصمیم به ویرایش اطلاعات خود داشتید و مشاهده نمودید که تغییر برخی از فیلد ها قفل شده ممکن نیست، با تیم های پشتیبانی نیلا  از طریق ارسال تیکت پشتیبانی وارد ارتباط شوید و مورد تغییر را به اطلاع کارشناسان ما برسانید، در برخی از موارد جهت تغییر برخی از مشخصات تماس ممکن است کارشناسان نیلا  اسکن شناسنامه یا کارت ملّی دریافت نمایند تا پس از احراز هویت تغییر اطلاعات انجام شود.

به اشتراک گذاری اطلاعات2019-03-18T17:10:52+00:00
 1. محرمانه : به غیر از کارمندان نیلا  و شرکای تجاری مورد اعتماد نیلا  که در حال کار برای نیلا  هستند، اطلاعات جمع آوری شده توسط نیلا  قابل فروش به هیچکس نیستند و هموراه تحت حفاظت و نگهداری قرار دارند، اطلاعات محرمانه ای که نیلا  جمع آوری می کند به هیچ عنوان فاش نمی شوند اما در موارد زیر ممکن است برخی از اطلاعات مشترک در اختیار سایرین قرار گرفته باشد:
 2. تامین کنندگان سرویس ها : شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات نیلا  هستند و یا بازاریابانی که مشترک را به وب سایت نیلا  هدایت می کنند و یا افرادی که در قبال دریافت هزینه اطلاعات وب سایت مشترک را از یک شرکت دیگر به نیلا  منتقل می کنند و یا افرادی که توسط خود مشترک اصلی (حقیقی یا حقوقی) مسئول می شوند تا بر روی سرویس های نیلا  برای مشترک وب سایت راه اندازی کنند یا مشخصات هویز دامنه مشترک را مدیریت و تغییر دهند و یا سایر افراد و شرکت هایی که وب سایت مشترک نیلا  تعمیر می کنند و نسبت به نصب گواهینامه های ssl در هاست مشترک اقدام می نمایند، ممکن است به برخی از اطلاعات مشترک مانند اطلاعات تماس و یا سایر مسائل فنی سایت دسترسی داشته باشند که مسئولیت حفاظت از اطلاعات ناحیه کاربری بر عهده خود مشترک است و نیلا  در این زمینه مسئولیتی ندارد.
 3. نظرسنجی های مشتریان : در صورتی که مشترک از یکی از سرویس های ارائه شده از سمت نیلا  ناراضی باشد که نیلا  آن سرویس را تحت حمایت یک تامین کننده دیگر ارائه نموده باشد، و فرم نظرسنجی منفی مشتری بدست نیلا  برسد و مورد محرز گردد، ممکن است نیلا  با حذف اطلاعات تماس مشترک از فرم نظرسنجی، آن دیدگاه را به تامین کننده اصلی سرویس ارائه دهد.
 4. اجرای قانون و حکم : درصورتی که حکم قانونی و یا احضاریه رسمی برای نیلا  ارسال شود که حاوی درخواست رسمی اطلاعات تماس مشترک و یا اطلاعات موجود بر روی سرویس مشترک و یا درخواست انسداد سرویس مشترک باشد، اگر حکم از سمته مراجع قانونی باشد اطلاعات تماس مشترک و سایر داده های درخواستی موجود بر روی سرویس در اختیار آن مرجع قرار می گیرد، اما اگر مسئله طرح شکایت از سمته یک مشترک دیگر باشد، نیلا  در ابتدا سعی بر میانجی گری دارد و در نهایت اگر نیلا  درخواست رسمی و قانونی از مراجع ذی صلاح دریافت کند، فقط مشخصات تماس آن مشترک را در اختیار آن مرجع قانونی قرار می دهد تا موضوع مورد حل و قضاوت واقع شود، در چنین شرایطی تا حکم مراجع قانونی صادر نگردد، به هیچ عنوان داده های موجود بر روی سرویس مشترک در اختیار شخص شاکی قرار نمی گیرد و تغییر مالکیت سرویس نیز قابل اجرا نیست.
 5. دامنه های ثبت شده : معمولا تمام دامنه های بین المللی تحت قوانین شرکت ICANN به ثبت می رسند و به فعالیت می پردازند، و شرکت های ارائه دهندگان اصلی دامنه، پایگاه های داده دارند که آن را در اختیار عموم قرار داده اند، و به این صورت تمام کاربران اینترنت قادر هستند مشخصات مالک دامنه ها را مشاهده کنند، این سیستم WHOIS نام دارد، مردم توسط سیستم هویز قادر هستند مشخصاتی مثل: نام و نام خانوادگی ثبت کننده دامنه، آدرس ایمیل، شماره تماس، آدرس پستی، کدپستی، تاریخ ثبت و انقضا دامنه، مشخصات میزبان دامنه را مشاهده کنند، در این شرایط هرکس قادر است توسط سرویس هویز به اطلاعات تماس با مالکین دامنه دسترسی داشته باشد و نیلا  نیز قادر نیست مشخصات هویز دامنه مشتریان خود را از دید عموم مخفی سازد.
استفاده از اطلاعات2019-03-18T17:08:39+00:00

نیلا  از این اطلاعات به جهت پیاده سازی راهکار هایی جهت بهره وری بهتر از سرویس ها و همچنین نیلا  در برخی از موارد قادر است توسط بررسی این داده های آماری سرویس های بهتری را ارائه کند و امکان دسترسی سریع تر به وب سایت ها را فراهم آورد.

 1. اطلاعات بازدید کنندگان/اطلاعات اکانت ها : نیلا  از اطلاعات جمع آوری شده در اکانت مشتریان برای مدیریت حساب کاربری مشتری در موقع خاص مانند ارسال صورتحساب تمدید، یا اخطاریه ها استفاده می کند، و هم چنین در صورتی که نیلا  محصول یا خدمت جدیدی اضافه کند، تبلیغات آن محصول را برای مشتریانی که تشخیص می دهد ممکن است از آن استقبال کنند یا مرتبط با سرویس های خریداری شده توسط آن ها باشد ارسال می نمایند. اطلاعات بدست آمده از مشتریانی که در نیلا  فعالیت می کنند منحصراً در اختیار نیلا  است و ممکن است برای مقاصد خاصی از آن ها استفاده کند، اما به هیچ عنوان تحت اختیار سایرین قرار نمی گیرد، در زیر به برخی از کاربرد جمع آوری اطلاعات اشاره می گردد.
 2.  تجزیه تحلیل اطلاعات آماری : اطلاعات کاربرانی که از وب سایت نیلا  استفاده می کنند و از صفحات وب سایت نیلا  بازدید می کنند به جهت رفع مشکلات سایت استفاده می شود تا نیلا  قادر باشد به صورت منظم وب سایت خود را بروزرسانی و بهینه سازی کند، همچنین در آخر هر ماه تمام سوالاتی که مشتریان از کارشناسان نیلا  از طریق تیکت، تلفن، چت، و فرم های مشاوره ای پرسیده اند جمع بندی شده و به لیست سوالات متداول سرویس ها اضافه می گردد، تمام اطلاعات آماری جمع آوری شده توسط آنالیزور ها و ابزار های اختصاصی این وب سایت از اموال نیلا  محسوب می شوند و صرفا جهت افزایش کارآمدی و بهبود وب سایت نیلا  از آن ها استفاده می شود.
 3. پاسخ به سوالات از طریق ایمیل : هنگامی که بازدیدکننده سوال خود را از طریق ایمیل برای نیلا  ارسال می کند، نیلا  از آن آدرس ایمیل و مشخصات تماس موجود در آن به جهت پاسخگویی به سوال یا مشکل بازدیدکننده استفاده می کند و ممکن است آن آدرس ایمیل را در بانک ایمیل خود ذخیره نماید.
 4. نظرسنجی مشتریان : نیلا  ممکن است از اطلاعات تماس موجود در فرم های نظرسنجی مانند آدرس ایمیل و یا شماره تلفن استفاده کند تا با مشترک وارد ارتباط شود و بازخورد های منفی را مورد بررسی قرار دهد و رضایت مشترک را جلب کند.
استفاده از اطلاعات2019-03-18T16:48:52+00:00

نیلا  از این اطلاعات به جهت پیاده سازی راهکار هایی جهت بهره وری بهتر از سرویس ها و همچنین نیلا  در برخی از موارد قادر است توسط بررسی این داده های آماری سرویس های بهتری را ارائه کند و امکان دسترسی سریع تر به وب سایت ها را فراهم آورد.

نظرسنجی از مشتریان2019-03-18T16:47:32+00:00

نیلا  در بازه های زمانی متفاوت از مشتریان خود درمورد خدمات ارائه شده و خدماتی که قرار است ارائه شود به صورت مستمر نظرسنجی می کند، این نظرسنجی ها باعث می شود که نیلا  بتواند عملکرد بهتری داشته باشد و خدمات مطلوب تری به کاربران خود ارائه دهد، البته لازم به ذکر است که شرکت در نظرسنجی های نیلا  اجباری نیست اما در دوره های نظرسنجی سعی ما بر این است که مشتریان را به نظرسنجی تشویق کنیم، به عنوان مثال نوع دیگری از نظرسنجی های نیلا  این است که در هر مرتبه که به کاربران از طریق تیکت یا تلفن پاسخگویی می شود آن ها را به سمت سیستم های نظرسنجی صوتی و یا کتبی هدایت کند تا نیلا  قادر باشد با جمع بندی نظرات دریافت شده در نحوه ارائه خدمات خود همواره در حال تجدید نظر باشد، البته نیلا  متعهد می شود که به هیچ عنوان نتایج بدست آمده از نظرسنجی مشتریان را در اختیار افراد غیر مسئول قرار ندهد.

کش و کوکی های مرورگر2019-03-18T16:46:59+00:00

کش و کوکی وب سایت نیلا  و پرتال کاربران ممکن است به دلیل عملکرد بهتر و جمع بندی داده های آماری در مرورگر کاربر بازدیدکننده و استفاده کننده از خدمات نیلا  ذخیره شود. ذخیره کش و کوکی ها در مرورگر کاربر مزایای بسیار زیادی دارد، مثلا آن ها در مرتبه های بعدی که به وب سایت نیلا  مراجعه می کنند وب سایت را با سرعت بالاتری مشاهده می کنند، همچنین ذخیره کوکی های قسمت پرتال فروش و پشتیبانی از کاربران نیلا  باعث می شود که هر مرتبه که کاربران تصمیم دارند وارد ناحیه کاربری خود شوند نیاز نباشد اطلاعات ورود را مجددا وارد کنند، اما اگر کاربری تصمیم دارد توسط یک سیستم غیر دائمی (کافی نت، کامپیوتر آشنایان و دوستان) وارد ناحیه کاربری خود در نیلا  شود میبایست قسمت ذخیره سازی کوکی ها را در مرورگر غیرفعال کند، در غیر اینصورت تمام عواقب استفاده ناصحیح و سرقت اطلاعات بر عهده خود مشترک آن سرویس است.

نیلا  برخی از کوکی های کامپیوتر کاربران را ذخیره می کند که برای کارکرد وب سایت نیلا  واقعا به آن نیاز است، البته منظور از این کوکی ها آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، شماره تماس، نام کاربری و رمزعبور کاربران و مشترکین نیست. اما وب سایت نیلا  برای عملکرد بهتر حتما به آن ها نیاز دارد. که در زیر به برخی از آن ها اشاره می شود.

 1. کوکی برای بهبود سایت نیلا : کوکی وب سایت نیلا  بر روی کامپیوتر کاربران ذخیره می شود تا کاربران در هر مرتبه بتوانند با سرعت بیشتری سایت را مرور کنند، کوکی ها به نیلا  نمی گویند که شما دقیقا که هستید و هیچکدام از اطلاعات شخصی شما را در اختیار نیلا  قرار نمی دهند.
 2. کوکی های مدیریت ناحیه کاربری : همانطور که قبلا گفته شد کوکی های ورود به ناحیه کاربری نیلا ممکن است در کامپیوتر کاربر ذخیره شوند تا کاربر نیاز نباشد در هر مرتبه نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کند، کوکی هایی مانند آدرس ایمیل، نام کاربری، رمزعبور ورود به هاست کنترل پنل های سی پنل یا دایرکت ادمین ممکن است در مرورگر کاربر ذخیره شود و این باعث تسریع عملکرد کاربر برای مدیریت وب سایت خود می شود، البته این مسئولیت و وظیفه کاربر است که از کامپیوتر های معتبر برای انجام این کار استفاده کند.
 3. کوکی های تبلیغات و بازاریابی : نیلا  به بازاریابان خود متعهد شده است در صورتی که بازدیدکننده ای را به سمت سایت نیلا  هدایت می کنند تا 90 روز کوکی های آن هدایت یا ارجاع بازدیدکننده از سمت آن بازریاب در مرورگر کاربران به صورت خودکار ذخیره گردد تا در صورتی که بازدیدکننده از هر کدام از سرویس های نیلا  استفاده نمود و به اصطلاح مشترک نیلا  شد، شرکت پورسانت بازاریابی ارجاع دهنده را در حساب کاربری وی محفوظ نگهدارد. بنابراین بدیهست که کوکی های ارجاع شدگان از طریق بنر های تبلیغاتی به نیلا  تا 90 روز در مرورگر آن ها باقی خواهد ماند، مگر آن که شخص تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهد و کش و کوکی های خود را خالی کند.
وب سایت هایی که خدمات میزبان را لینک کرده اند2019-03-18T17:06:30+00:00

اخیرا مشاهده شده است که وب سایت هایی مانند خبرگزاری ها و سایت های شخصی خدمات نیلا  را معرفی کرده اند و به وب سایت نیلا  لینک داده اند و سعی در تشویق بازدیدکنندگان از اینترنت جهت خرید خدمات نیلا  را دارند، همچنین ممکن است عده ای از همکاران تجاری و بازاریابان نیلا  سعی در تشویق بازدیدکنندگان جهت خرید سرویس های شرکت را داشته اند، نکته ضروری و حائز اهمیت آن است که کاربران نباید اطلاعات تماس خود را در اختیار این سایت ها و افراد قراردهند تا آن ها برای کاربران از نیلا  سرویس خریداری کنند و یا این که مراحل ثبت و ارائه اطلاعات جهت دریافت سرویس نباید در سایر رسانه ها و سایر وب سایت ها انجام دهند، در غیر اینصورت نیلا  هیچ مسئولیتی دربرابر حفاظت از اطلاعات کاربران ندارد. لازم به ذکر است که خدمات نیلا  فقط در وب سایت nilasoft.com ارائه می شود و سایر ارائه دهندگان خدمات نیلا  که در سایر سایت ها خدمات نیلا  را ارائه می دهند مورد تایید نیلا  نیستند.

اطلاعات مشترکین و بازدیدکنندگان سایت2019-03-18T16:43:00+00:00

هنگامی که شخصی حقیقی یا حقوقی در وب سایت نیلا (پرتال فروش و پشتیبانی مشتریان نیلا) عضو می شود تا یکی از سرویس های نیلا را سفارش دهد، آن شخص مشترک شرکت نیلا محسوب می شود و نیلا از مشترکین خود قبل از ارائه خدمات اطلاعاتی مانند: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، سوال امنیتی، پاسخ به سوال امنیتی، آدرس منزل، آدرس محل کار، شهر، کشور، استان، کدپستی، شماره تلفن ثابت و شماره موبایل را دریافت می کند. همچنین شماره کارت اعتباری و مشخصات فیش واریزی و آدرس IP سیستم سفارش دهنده نیز ممکن است داخل شبکه شتاب و سرور های نیلا ضبط گردد، همچنین گاهی اوقات ممکن است نیلا فرم های نظر سنجی در اختیار مشترکین خود قرار دهد تا بتواند اطلاعات بیشتر درمورد مسائل جمعیت شناسی برای ارائه خدمات بهتر بدست آورد، مشخصات دریافت شده در هنگام سفارش سرویس (اطلاعات تماس) باعث می شود تا درصورت بروز مشکل نیلا قادر باشد هرچقدر سریع تر با مشترک ارتباط برقرار کند، لازم به ذکر است اطلاعات تماس مشتریانی که از طریق فرم های تماس، فرم های مشاوره و عضویت در خبرنامه ها، استفاده از سیستم چت آنلاین، ثبت کامنت در اختیار نیلا قرار می گیرد، در بانک اطلاعاتی شرکت برای اطلاع رسانی از محصولات و خدمات جدید ضبط و آرشیو می گردد.

سیاست های محرمانگی2019-03-18T16:41:43+00:00

در این صفحه سیاست های محرمانگی و خط مشی رازداری و تعهد های شرکت توسعه هوشمند نیلا به جهت حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان، و مشترکین شرکت توسعه هوشمند نیلا و موقعیت جغرافیایی آن ها و تمام استفاده کنندگان از خدمات وب سایت www.nilasoft.com است. مگر آن که حکم قانونی در جهت ارائه اطلاعات محرمانه دریافت شود، نیلا  یک شرکت توسعه تجارت الکترونیک محسوب می شود و هدف اصلی آن ایجاد روابط مستحکم بین خود و تمام مشترکین این وب سایت است که رشد تدریجی نیلا  نیز به علت اعتماد دوطرفه بوده است. نیلا  متعهد می شود به هیچ عنوان حقوق حفاظت از حریم شخصی و محرمانگی مشتریان خود را نقض نکند.

تغییرات2019-03-18T13:44:34+00:00

باتوجه به رخداد مواردی خاص و در گاهی اوقات پیدایش تقلب های جدید که توسط کارشناسان نیلا  کشف می گردند، این قوانین ممکن است گاهی اوقات تغییر و بروزرسانی شوند تا میزان تخلفات و خطا های سیستمی را به حداقل خود برسانیم، بازاریاب نیلا  با فعال کردن لینک انحصاری بازاریابی و دریافت آن، به نیلا  رضایت می دهد که در هر زمان بنا به صلاحدید این توافقنامه را در جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و بقا در ادامه فعالیت بازاریابی بروزرسانی کند، تاریخ آخرین بروزرسانی قوانین بازاریابی در بالای این صفحه مشخص است، در صورتی که بازاریاب متوجه شد که تاریخ بروزرسانی قوانین تغییر یافته است میبایست مجددا آن را مطالعه کند و سیاست های بازاریابی خود را با آن وفق دهد. شما قادر هستید سوالات خود را درمورد قوانین بازاریابی از طریق فرم ما ارسال کنید.

حفظ حریم شخصی مشترکین ارجاع شده و بازاریاب2019-03-18T13:43:44+00:00
 1. در پنل کاربری بازاریابان نیلا  کاملا مشخص است که آن ها چه تعداد کاربر به نیلا  ارجاع داده اند و چه تعدادی از ارجاعیات منجر به خرید شده است و تاریخ و مبلغ خرید ها و میزان پورسانت بازریابی از هر خرید نیز در پنل بازاریابان مشخص است، اما نیلا  به هیچ عنوان نمی تواند که در هر شرایطی نام و نام خانوادگی و همچنین اطلاعات تماس ارجاع شدگان از آن بازاریاب را در اختیار بازریاب قرار دهد، همچنین نیلا  به هیچ عنوان قادر نیست آدرس وب سایت و تاریخ اعتبار و سایر تراکنشات مشترک ارجاع شده از سمت بازاریاب را به بازاریاب اطلاع دهد و حریم شخصی مشترک ارجاع شده در این مرحله کاملا توسط نیلا  حفظ می شود.
 2. همچنین به دلیل سیاست های حفظ حریم شخصی مشترکین، باتوجه به این که بازاریابان نیز مشترک نیلا  محسوب می شود، نیلا  به هیچ عنوان اطلاعات تماس بازاریابان فعال خود را بدون رضایت آن ها در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی دهد، نیلا  به هیچ عنوان میزان درآمد های کسب شده توسط یک بازاریاب را به شخص یا سازمانی دیگر اطلاع نمی دهد، نیلا  به هیچ عنوان به استعلام های وضعیت بازاریابان پاسخ نمی دهد، مثلا نیلا  به پیام هایی همچون پیام های مقابل به هیچ وجه پاسخ نمی دهد.(پیام: شنیده ام آقای ارسلان بازاریاب فعال نیلا  است و درآمد ماهانه بسیار بالایی از طریق بازاریابی برای نیلا  بدست می آورد، آیا ایشان و درآمدشان را تایید می کنید ؟) نیلا  به هرنوع استعلام، درمورد وضعیت بازاریابان خود پاسخ نمی دهند زیرا ما به آن ها متعهد شده ایم که درآمد و هویت آن ها کاملا مخفیانه باقی بماند.
مسئولیت ها و محدودیت های بازاریابی2019-03-18T13:41:58+00:00
 1. بازاریابان نیلا  اجازه ندارد وسوسه های شگفت انگیز برای مشتریان خود ایجاد کنند و یا هدیه برای آنان تعیین کنند تا مشتریان خود را از طریق لینک انحصاری بازاریابی به نیلا  هدایت کنند.
 2. بازاریابان نیلا  اجازه ندارند بنر های تبلیغاتی بازاریابی را به صورت پاپ آپ در سایت خود به نمایش در آورند و یا این که کاربر را به صورت اتوماتیک از وب سایت هایشان به سایت نیلا  ریدایرکت کنند.
 3. بازاریابان نیلا  اجازه ندارند کاربر را به صورت خودکار از طریق iframe به سایت نیلا  هدایت کنند و بدون این که کاربر بر روی بنر تبلیغاتی کلیک نموده باشد وب سایت نیلا  را به آن ها نمایش دهند.
 4. بازاریابان نیلا  اجازه ندارند که جهت دریافت ترافیک بیشتر صفحاتی در سایت خود طراحی کنند و  از کلمه فروش محصولات (نیلا ) با تخفیف و… استفاده کنند، بازاریابی فقط از طریق بنر است.
 5. بازاریابان نیلا  اجازه ندارند که یک دامنه ثبت کنند و در آن دامنه کلمهnila  به کار رفته باشد و سپس کاربران خود را از طریق آن دامنه به وب سایت اصلی نیلا  هدایت کنند.
 6. بازاریابان نیلا  اجازه ندارند که لینک انحصاری بازاریابی خود را از طریق روش های خاص دستکاری کنند و آن را به لینک های غیر مرتبط ربط دهند.
 7. بازاریابان نیلا  اجازه ندارند که سرویس تبلیغات کلیکی موتور های جستجو مانند google adwords را تهیه کنند و سپس از آن طریق تبلیغات نیلا  را کنند و کاربر را توسط لینک انحصاری بازاریابی به نیلا  ارجاع دهند.
 8. بازاریابان نیلا  اجازه ندارند که یک دامنه مرتبط با هاست و سرویس های میزبانی خریداری کنند و سپس ترافیک دریافتی از آن دامنه را از طریق لینک انحصاری بازاریابی به وب سایت نیلا  ارجاع دهند.
 9. بازاریابان نیلا  اجازه ندارند که بدون دریافت رضایت نامه کتبی، بخشی از وب سایت نیلا  را در وب سایت خود نمایش دهند و یا صفحاتی مانند وب سایت نیلا در سایت خود طراحی کنند و سپس کاربر را از طریق آن صفحات و لینک انحصاری بازاریابی به نیلا  ارجاع دهند.
 10. بازاریابان نیلا  اجازه ندارند که در سایت های پربازدید جایگاه تبلیغاتی رزرو کنند و سپس بنر تبلیغاتی نیلا  را در آنجا قرار دهند و لینک انحصاری بازاریابی خود را به آن وصل کنند و سپس بازدیدکنندگان یک سایت دیگر را به نیلا  ارجاع دهند، بازاریابان فقط اجازه دارند بنر ها و طرح های تبلیغاتی نیلا  را در وب سایت خود به نمایش در آورند.
بازگشت و تنزیل خدمات2019-03-18T13:40:43+00:00
 1. درصورتی که یکی از افرادی که از طریق بازاریاب با نیلا  آشنا شده باشد و سرویس خود را به صورت یکساله خریداری کند و پس از مدتی آن را به ماهانه، سه ماهه، و یا شش ماهه تنزیل دهد، با الگوریتم های مشخص از میزان پورسانت واریز شده به بازاریاب بابت آن سفارش از درآمد بازاریاب نیز کسر خواهد شد.
 2. درصورتی که یکی از ارجاع شدگان از بازاریابی، سرویسی از نیلا  خریداری کند و پس از مدت زمان اندکی آن را لغو و هزینه خود را عودت بگیرید، پورسانت بازاریابی آن سرویس نیز از حساب بازاریاب کسر خواهد شد.
 3. اگر کاربرانی از طریق بازاریاب با نیلا  آشنا شوند خدماتی را از نیلا  خریداری کنند که در طرح بازاریابی موجود نیست، پورسانتی بابت آن سرویس ها به حساب بازاریاب واریز نمی شود. تمام سرویس ها در نیلا  تحت برنامه بازاریابی هستند اما سرویس هایی مانند خدمات مشاوره و قالب های تجاری نیلا  و نام دامنه ها، تحت برنامه بازاریابی نیلا  قرار ندارند و پورسانتی بابت فروش آن ها به حساب بازاریاب واریز نخواهد شد.
الزامات پرداخت پورسانت2019-03-18T13:38:29+00:00
 1. هنگامی که شما کاربری را توسط لینک انحصاری بازاریابی از وب سایت خود به نیلا  ارجاع می دهد در حقیقت بازاریاب نیلا  محسوب می شوید و مشمول پورسانت بازاریابی خواهید شد مشروط به این که: (1) کاربر بر روی لینک بازاریابی شما کلیک نموده باشد و از طریق آن لینک با وب سایت نیلا  آشنا شده باشد. (2) کاربر ارجاع شده حداقل تا 90 روز پس از ارجاع از وب سایت شما، داخل پرتال کاربران نیلا  عضو شود و نسبت به خرید یکی از سرویس های نیلا  اقدام کند. (3) کاربر سریعا پس از خرید سرویس نسبت به انتقال آن به یک شرکت میزبانی دیگر و کنسل نمودن سرویس خود اقدام ننماید.
 2. حداقل پورسانت بازاریابی قابل واریز به حساب بانکی بازاریاب 25,000 تومان می باشد و بازاریاب تا زمانی که خود را به پایه 25,000 تومان نرساند نمی تواند نسبت به دریافت وجه نقدی اقدام کند، اما در صورتی که پورسانت بازاریابی وی کمتر از 25,000 تومان باشد قادر است از آن اعتبار برای خرید جدید یا تمدید سرویس های فعلی خود اقدام کند.
 3. حساب بازاریابی خود را قبل از ارجاع بازدیدکننده به نیلا  می‌بایست فعال نموده باشید و از طریق لینک انحصاری بازاریابی، کاربران خود را به نیلا  ارجاع دهید، در غیر اینصورت محاسبه پورسانت بازاریابی های نامنظم قابل انجام نیست.
 4. بازاریاب نیلا  در هنگام ثبت نام موظف است اطلاعات خود را به صورت صحیح و دقیق وارد کند، بدیهست در هنگام ارسال پورسانت بازاریابی نیلا  فقط قادر است پورسانت را فقط به حساب بانکی واریز نماید که متعلق به هویت شخص ثبت نام کننده باشد و در غیر اینصورت امکان ارسال پورسانت بازاریابی شخص بازاریاب به حساب بانکی یک شخص دیگر حتی با درخواست کتبی خود بازاریاب نیز میسر نیست و نیلا  پورسانت بازاریابی را فقط به حساب بانکی شخص بازاریاب واریز می کند.
 5. نیلا  پورسانت بازاریابی اشخاص را فقط قادر است به شماره شبای حساب بانکی آن شخص ارسال کند و امکان ارسال پورسانت بازاریابی به صورت کارت به کارت و واریز مستقیم به حساب بانکی میسر نیست. در صورتی که در شرایط خاص بازاریاب بخواهد پورسانت بازاریابی وی به حساب بانکی کارت به کارت شود، کارمزد انتقال بین بانکی از مبلغ توافق شده کسر می گردد.
 6. عملیات های بازریابی و محاسبه پورسانت در نیلا  به صورت سیستمی هستند و احتمال رخداد خطا در آن ها بسیار پایین است، اما در صورتی که بازاریاب اطمینان دارد شخصی را به نیلا  ارجاع داده است و آن شخص نیر خرید خود را در نیلا  کامل کرده است، ولی پورسانت بازاریابی در حساب شخص بازاریاب به همراه تاریخ خرید ارجاع شده، درج نشده است و به اصطلاح پورسانت بازاریابی محسابه نشده است، بازاریاب میبایست تا قبل از 60 روز گزارش بازاریابی مفقود شده را به نیلا  اطلاع دهد تا کارشناسان نیلا  مورد را سریعا بررسی و پورسانت را به حساب بازاریاب اضافه کنند، بدیهیست که پس از 60 روز امکان پیگیری تراکنشات و سفارشات وجود نخواهد داشد.
 7. از آنجایی که نیلا  در سیستم بازاریابی احتمالات بسیار متعددی برای تقلب کاربران می دهد، ممکن است کاربری لینک انحصاری بازاریابی خود را به عنوان بازاریاب دریافت کند، و سپس خودش به جای مشتری یا کاربر عادی در فواصل زمانی مختلف بر روی همان لینک بازاریابی کلیک کند و هر مرتبه از نیلا  سرویس های متنوعی را با اطلاعات ثبت نام و اطلاعات هویتی متنوع خریداری کند، تا علاوه بر این که سرویس های زیادی را خریداری نموده و از آن ها استفاده می کند، درصد خاصی از قیمت هر سرویس نیز به عنوان پورسانت به حساب کاربری اول (یعنی حساب بازاریابی) واریز شود، در شرایطی که کاربر با هویت های جعلی از نیلا  سرویس خریداری کند تا بتواند درآمدی در حساب بازاریابی خود جمع آوری کند، نیلا  به دلیل احراز هویت کاربران متوجه این موضوع خواهد شد و موجودی حساب بازاریابی شخص بازاریاب صفر می شود، و اگر هم بازاریاب پورسانت خود را دریافت و تسویه نموده باشد، نیلا  سرویس های جعلی را کنسل و اعتبار آن ها را صفر می کند. انجام این کار در سیستم بازاریابی نیلا  تخلف بسیار سنگینی است.
 8. نیلا  به عنوان یکی از شرکت های کمک کننده به موسسه کودکان سرطانی محک، بر روی سرویس های خود افزودنی هایی را قرار داده است که کاربران در هنگام خرید سرویس می توانند آن را انتخاب نموده و مبلغ معینی را به موسسه خیریه محک کمک کنند. در صورتی که بازاریاب نیلا  کاربری را ارجاع دهد که در کنار خرید سرویس از افزونه کمک به موسسه خیریه محک را نیز انتخاب کند، هیچ درصدی از میزان مبلغ کمک به خیریه به عنوان پورسانت ارجاع آن کاربر به نیلا  به حساب بازاریابی واریز نخواهد شد، اما پورسانت بازاریابی سرویسی که آن کاربر خریداری می کند به حساب بازاریاب واریز خواهد شد.
 9. نیلا  فقط قادر است درآمد حاصله از بازاریابی را پس از 7 روز از آخرین سرویس فروخته شده به حساب بازاریابان خود از طریق بانک واریز کند، تا قبل از 7 روز نیز اعتبار بازاریابی و مجموع پورسانت های بازاریاب در حساب کاربری بازاریاب مشخص و قابل رویت است اما به دلیل بررسی های نظارتی بر روی سیستم و جلوگیری از تقلب و اجرایی کردن تمام بند های این قرارداد لازم است 7 روز از زمان آخرین سرویس فروخته شده گذشته باشد تا بتوان پورسانت بازاریابی را به حساب واریز نمود. به عنوان مثال اگر یک بازاریاب در حساب کاربری خود 500,000 تومان اعتبار داشته باشد و 400,000 تومان از این اعتبار بابت فروش سرویس هایی باشد که بیش از 7 روز از تاریخ فروش آن ها گذشته باشد اعتبار 400,000 تومانی بازاریاب قابل استفاده و واریز است، اما اگر 100,000 تومان از 500,000 تومان مربوط باشد به پورسانت سرویس هایی که کمتر از 7 روز از تاریخ فروش آن ها گذشته باشد آن مبلغ 100,000 تومانی قابل استفاده نیست تا این که 7 روز از تاریخ فروش آن سرویس ها بگذرد.
مکاتبات2019-03-18T13:27:19+00:00

تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.

فورس ماژور2019-03-18T13:26:57+00:00

مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و … می‌شوند.

حل اختلاف2019-03-18T13:16:07+00:00

در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

استرداد وجه2019-03-18T13:23:36+00:00

در صورتی که به هر دلیلی، وب‌سایت نیلا قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.
اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو همکاری بگیرد، وب‌سایت نیلا فقط در صورتی که فعالیت آغاز نشده باشد، موظف به بازگشت وجه است و در صورتی که کار آغاز شده باشد، تصمیم‌گیری در زمینه بازگشت وجه، کاملاً به عهده این وب‌سایت است و هیچ‌گونه تعهدی در این زمینه وجود ندارد.

مالکیت فکری2019-03-18T13:14:24+00:00

کلیه محتویات وب‌سایت نیلا، متعلق به شرکت توسعه هوشمند نیلا بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری داخلی و همینطور بین‌المللی می‌باشد. لذا حق پیگرد در هنگام مشاهده هر گونه استفاده از آنها برای مقاصد تجاری و غیر تجاری، بدون دریافت اجازه کتبی، برای شرکت توسع هوشمند نیلا محفوظ است.

موارد ممنوع2019-03-18T13:13:34+00:00
 1. تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران به روش‌های مختلف
 2. فعالیت‌هایی که موجب ضرر و زیان سایرین می‌شود
 3. بر هم زدن نظم و رعایت نکردن اخلاق
 4. مصادیق مجرمانه طبق قانون مجازات اسلامی، جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران
 5. هر گونه فعالیت در جهت نفوذ به پایگاه داده نیلا
 6. محتوایی که مستقیم یا به صورت تلویحی، نسبت به یک نژاد، قوم، مذهب، ملیّت یا جنسیتی تبعیض قائل شود.
 7. مطالبی با ادعای علمی، بدون ارائه منابع موثق
 8. مطالب غیر قابل اثبات و گمراه‌کننده
تعهدات کاربران2019-03-18T13:08:50+00:00

کاربران و مشتریان نیلا  نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به کار وب‌سایت نیلا دارند که در ادامه خواهد آمد:

 1. فعالیت کاربران نیلا باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوکی، وب‌‎سایت نیلا حق دارد نسبت به قطع همکاری با کاربر، تصمیم‌گیری کند. در صورتی که در چنین شرایطی، مبلغی از کاربر دریافت شده و مقداری از آن، مصرف شده باشد، مبلغ باقی‌مانده محاسبه و به کاربر بازگشت داده می‌شود.
 2. تبلیغات و بازاریابی کاربر، نباید منجر به ایجاد مزاحمت برای کاربران فارسی وب شود و ترجیحاً به نحوی باشد که حیطه کاری و محصولات / خدمات کاربر را، با شفافیت برای مخاطبان مشخص کند.
 3. هویت و اطلاعات تماس کاربر باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.
تعهدات نیلا2019-03-18T13:07:34+00:00

شرکت نیلا، تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند:

 1. وب‌سایت نیلا متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.
 2. وب‌سایت نیلا، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.
 3. وب‌سایت نیلا، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات تبلیغات و بازاریابی کاربران خود به عهده ندارد و هیچ‌گونه تعهدی نسبت به درستی آنچه گفته می‌شود، نخواهد داشت. با اینحال، پیشنهاد ما این است که همیشه شفافیت و درستی را مبنای کار خود قرار دهید.
 4. طبیعی است که وب‌سایت نیلا، هیچ کنترل و متعقباً تعهدی در مقابل قطعی احتمالی یا بروز سایر مشکلات ناگهانی را در سامانه خود ندارد و در این گونه موارد، شکیبایی شما می‌تواند کمک بزرگی به رفع مشکل در سریع‌ترین حالت ممکن کند.
 5. پشتیبانی وب‌سایت نیلا، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.
 6. مالکیت مادی مقاله‌ و محتوای وب‌سایت نیلا متعلق به شرکت توسعه هوشمند نیلا می باشد و در خصوص مالکیت معنوی چنانچه استراتژی، کلمات کلیدی و ویرایش کلی از سمت شرکت توسعه هوشمند نیلا صورت گرفته باشد بدیهی است مالکیت معنوی نیز متعلق به رسانه  شرکت توسعه هوشمند نیلا می باشد و در غیر این صورت با توجه به استعلام رسمی و مکتوب هر فرد یا سازمان از طریق ایمیل رسمی شرکت توسعه هوشمند نیلا (info@nila.com)، نام نویسنده مقاله به فرد یا سازمان استعلام گیرنده اعلام خواهد شد.
مقررات عمومی2019-03-18T13:11:20+00:00
 1. تمامی فعالیت‌های وب‌سایت نیلا، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 2. وب‌سایت نیلا اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد.
Sub Domain چيست؟2019-02-14T13:29:43+00:00

نامی است که قبل از نام اصلی Domain قرار می گيرد و با نقطه از آن جدا می شود. به عنوان مثال nilasoft.com يک Domain است و members.nilasoft.com يک Sub Domain است.

تفاوت ويندوز با لينوکس چيست؟2019-02-14T13:26:23+00:00

بين ويندوز و لينوکس از نظر فنی تفاوتهاي زيادي وجود دارد ، اما جدا از مباحث فنی آنها از مهمترين تفاوت ميان اين دو سيستم عامل در سرويس هاي Web Hosting اين است که، در سرويس هاي Hosting ويندوز از Script ها ، بانک های اطلاعاتي ، نرم افزارها و بطور کلی امکانات بيشتری پشتيبانی می شود.

بعد از ساخت سایت، تا چه زمانی از من پشتیبانی خواهد شد؟2019-02-14T13:30:25+00:00

در صورتی که طراحی سایت شما توسط وردپرس انجام شده باشد، ما تا 3 ماه از شما پشتیبانی خواهیم داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهیم.

این در حالی است که هنگام ساختن سایت، تا زمانی که سایت شما فعال باشد می‌توانید از خدمات پشتیبانی ما استفاده نمایید.

منظور از هارد ssd چیست و چه تفاوتی با هارد معمولی دارد ؟2019-02-14T13:14:44+00:00

هاردهای SSD نسل جدید از هاردهای ذخیره سازی اطلاعات هستند، سرعت read و write اطلاعات در این نوع هاردها 3 برابر بیشتر از هاردهای معمولی است. نیلاسافت با استفاده از این هاردها در سرور های خود امکاناتی را فراهم آورده است تا سرعت بارگذاری وبسایت مشتریان بر روی این  هاست لینوکس شگفت انگیز، سه برابر بیشتر از هاست های معمولی باشد.

برای راه اندازی وبسایت، هاست لینوکس خریداری کنم یا هاست ویندوز ؟2019-02-14T12:58:30+00:00

نوع کاربری سرویس های لینوکس و ویندوز کاملا متفاوت است و هر کدام از این سرویس ها قابلیت های خاص خود را دارند، نکته مهم این است که تمام سرویس های میزبان فا لینوکس هستند، در صورتی که تصمیم دارید وبسایت خود را به تازگی با سیستم مدیریت محتوا هایی مثل جوملا، وردپرس، دروپال و یا پرستاشاپ راه اندازی کنید، هاست لینوکس بهترین انتخاب برای شماست.

سرعت و کیفیت هاست اروپا نسبت به هاست ایران چگونه است ؟2019-02-14T12:50:09+00:00

کاربران بسیار زیادی قبل از خرید هاست، از ما این سوال را پرسیده اند و همواره پاسخ ما به کاربران این بوده است، که سرویس های اروپا به دلیل بهره مند بودن از کنترل پنل محبوب سی پنل و پهنای باند بسیار بالا، در حال حاضر می تواند گزینه بهتری نسبت به هاست ایران باشد.

نیلاسافت قادر است چه پسوند های دامنه ای را به مشترکین خود ارائه دهد ؟2019-02-14T12:43:55+00:00

نیلاسافت در حال حاضر قادر است انواع پسوند های ملی و بین المللی دامنه ها را برای مشتریان خود به ثبت برساند، در صورتی که تمایل دارید از پسوند های قابل ارائه در نیلاسافت مطلع شوید می توانید صفحه تعرفه های هاست را مشاهده کنید، از این صفحه می توانید قیمت انواع دامنه ها را به همراه تمام پسوند های ثبتی دامنه مشاهده کنید.

پس از ثبت دامنه، چقدر زمان برای فعال شدن دامنه نیاز است؟2019-02-14T12:37:30+00:00

مدت زمان تقریبی جهت فعال و قابل استفاده شدن دامنه های ملی و بین المللی متفاوت است، اگر دامنه شما ملی یا همان ir. باشد، شما میبایست صبر کنید تا کارشناسان شرکت ایرنیک آن دامنه را تایید و فعال کنند. اگر دامنه خریداری شده توسط شما بین المللی باشد مثلا: com. و net. دامنه بلافاصله پس از ثبت رزرو می شود و ایمیل تاییدیه برای مشتری ارسال می شود، در صورتی که مشترس ایمیل تاییدیه را که توسط ریجسترار های جهانی ارسال می شود را بلافاصله تایید کند، دامنه بین المللی نیز سریعا فعال و قابل استفاده می شود، کل فرآیند فعال شدن دامنه های ملی از 6 الی 24 ساعت ممکن است طول بکشد و برای دامنه های بین المللی نهایتا 15 دقیقه زمان لازم است تا دامنه فعال و قابل استفاده شود.

دامنه ها تا چقدر وقت بعد از خرید ثبت می شوند؟2019-02-14T12:31:54+00:00

بلافاصله پس از این که شما یک سفارش دامنه در نیلاسافت ایجاد می کنید و هزینه آن را پرداخت می کنید، دامنه برای شما رزرو و ثبت می شود و پس از آن دیگر هیچکس قادر نیست به جز شما از آن نام دامنه استفاده کند، تمام دامنه های ملّی و بین المللی بلافاصله پس از خرید در نیلاسافت ثبت و رزرو می شوند.

سوال خود را با ما در میان بگذارید

چنانچه به پاسخ خود نرسیدید آن را برای ما ارسال کنید.