مشاور املاک مجازی خود را افتتاح کنید

سایت املاک نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای مشاور املاک خود نیاز دارید را برای شما فراهم آورده تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید.

قیمت ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
  • املاکی که برای فروش ، رهن و یا اجاره دارید را بدون صرف وقت به مشتریان نشان دهید

  • مشاوران خود را معرفی کنید و کار آنها را زیر نظر بگیرید

ثبت سفارش
estate

توضیحات :

سایت املاک نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای مشاور املاک خود نیاز دارید را برای شما فراهم آورده تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید. این سایت کار را برای کاربران هم بسیار راحت تر کرده است و امکان آشنایی شما با افراد بیشتری را ایجاد می کند. در واقع این وبسایت دفتر مجازی شما برای استفاده مشتریانتان می‌باشد . به کمک این وبسایت به راحتی می‌توانید با مشتریانی که امکان حضور یافتن در دفتر شما را ندارند ، در ارتباط باشید و املاک خود را به آنها  معرفی کنید.

کاربردها :

نیلاسافت با بررسی دقیق تیم فنی خود تمام نیاز های این کسب و کار را شناسایی و برای تمامی آنها راه حلی در نظر گرفته است. در این سایت به راحتی املاک خود را تعریف کنید و به تبلیغ آنها در فضای مجازی بپردازید و یا همکاران خود را به مشتریان معرفی کنید تا به آنها اطمینان بیشتری از تجربه ی کاری خود بدهید. از طرفی همکارانتان هم میتوانند املاک خود را در این سایت ثبت نام کنند و کسب و کارشان را گسترش دهند. این سایت هم مانند دیگر محصولات نیلاسافت در زمان بسیار کمی در اختیار شما قرار میگیرد.

ابزار های اصلی سایت

با این محصول روی مشتریان بیشتری نفوذ خواهید داشت

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سایت املاک نیلا را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: demo_admin
پسورد: demo_admin1234

مشتری

نام کاربری: demo_client
پسورد: demo_client1234

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری