امور پذیرش خود را منظم تر و رضایت بخش تر کنید

سایت دندانپزشکی نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای پذیرش مطب خود نیاز دارید را برای شما فراهم آورده تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید.

قیمت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • اعلام زمان های خالی مطب و نوبت دهی منظم تر

  • امکان معرفی سابقه کاری و تخصص خود برای اعتماد سازی بیشتر

ثبت سفارش
dentist

توضیحات :

سایت دندانپزشکی نیلاسافت برای معرفی کلینیک دندانپزشکی شما می‌باشد و شما می توانید از این طریق کلینیک خود را به کاربران معرفی کنید و از طرف دیگر به کارتان ویترین مناسبی ببخشید و یا با اتوماسیون کردن سیستم نوبت دهی خود را یک قدم جلو تر از بقیه کلینیک ها ببینید.

کاربردها :

شاید مهم ترین نیازی که این محصول به برآورده کردن آن کمک میکند اتوماسیون شدن روند نوبت دهی خواهد بود که با توجه به حجم کاری دندانپزشکان عزیز در کم شدن حجم بیمارانی که در اتاق انتظار حضور دارند گامی مهم برداشته می‌شود. در این وبسایت میتوانید ساعات حضور در مطب را در قالب یک  تقویم ارائه دهید تا بیماران از زمان های خالی شما با خبر شوند و از طریق فرم درخواست نوبت دهی اقدام به هماهنگ کردن زمان ویزیت کنند .
همچنین بخشی برای کاربران تعبیه شده تا اگر سوالی دارند از شما بپرسند و این امر منجر به نزدیکی و ارتباط بهتر بین شما و بیمارانتان می‌شود . برای آشنایی بهتر بیماران با خدمت هایی که ارائه می‌دهید هر خدمتی که در کلینیک وجود دارد را به صورت مختصر توضیح داده و اگر احساس کردید هر کدام از آنها نیاز به توضیح بیشتری دارند ، می‌توانید به راحتی برایشان صفحه دیگری بسازید و در آن توضیحات کامل و تخصصی ارائه کنید و یا نمونه کارهای خود را به معرض دید بگذارید.

ابزار های اصلی سایت

لبخندی زیبا به مشتریان خود هدیه دهید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سایت دندانپزشکی را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: demo_admin
پسورد: demo_admin1234

مشتری

نام کاربری: demo_client
پسورد: demo_client1234

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری