مشاور املاک مجازی خود را افتتاح کنید

سایت املاک نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای مشاور املاک خود نیاز دارید را برای شما فراهم آورده تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید. در این سایت به تمامی اطلاعات خود دسترسی راحت و سریعی خواهید داشت و همچنین کار برای کاربران هم بسیار راحت تر و امکان آشنایی شما با افراد بیشتری ایجاد می شود. در واقع این وبسایت دفتر مجازی شما برای استفاده مشتریانتان می‌باشد. به کمک این وبسایت به راحتی می‌توانید با مشتریانی که امکان حضور یافتن در دفتر شما را ندارند، در ارتباط باشید و املاک خود را به آنها  معرفی کنید.

  • املاکی که برای فروش ، رهن و یا اجاره دارید را بدون صرف وقت به مشتریان نشان دهید

  • مشاوران خود را معرفی کنید و کار آنها را زیر نظر بگیرید

تعرفه طراحی سایت املاک
مشاوره ی رایگان با تیم نیلا سافت
سایت املاک

ویژگی های سایت املاک

نیلاسافت با بررسی دقیق تیم فنی خود تمام نیاز های این کسب و کار را شناسایی کرده و برای تمامی آنها راه حلی در نظر گرفته است. در این سایت به راحتی املاک خود را تعریف کنید و به تبلیغ آنها در فضای مجازی بپردازید. همکاران خود را به مشتریان معرفی کنید تا به آنها اطمینان بیشتری از تجربه ی کاری خود بدهید. از طرفی همکارانتان هم میتوانند املاک خود را در این سایت ثبت نام کنند و کسب و کارشان را گسترش دهند. این سایت هم مانند دیگر محصولات نیلاسافت در زمان بسیار کمی در اختیار شما قرار میگیرد.

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

hotel
hotel
hotel

پیش نمایش

با رمز و نام کاربری زیر می توانید وارد پنل مدیر سایت و مشتری شوید و تمامی دسترسی های مدیر و مشتری را برای سایت بررسی کنید.

مشتری

  • demo_client : username

  • demo_client1234 : password

پیش نمایش مشتری

ادمین سایت

  • demo_admin : username

  • demo_admin1234 : password

پیش نمایش ادمین

امکانات طراحی سایت املاک

با این محصول روی مشتریان بیشتری نفوذ خواهید داشت

طراحی سایت خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی سایت خود با شماره 33260804-013 تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل با ما همراه باشید، در اسرع وقت تیم نیلاسافت با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با نیلا سافت

دیگر محصولات نیلاسافت

سایت فروشگاهی
سایت فروشگاهی نیلاسافت
سایت هتلداری
سایت هتلداری نیلاسافت
سامانه فروش بلیط
سامانه بلیط فروشی نیلاسافت