سایت ساخت و ساز خود را افتتاح کنید

سایت ساخت و ساز نیلاسافت امکاناتی فراهم آورده است تا معماران و پیمانکاران عزیز بتوانند قدرت خود را در عرصه ی معماری ساختمان به رخ رقبا بکشند و بتوانند تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشند.

قیمت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • قابلیت به نمایش گذاشتن خدمات ارائه شده توسط سازمان

  • به نمایش گذاشتن پروژه های تکمیل شده یا در حال انجام برای افراد متخصص یا غیر متخصص

ثبت سفارش
company

توضیحات :

سایت ساخت و ساز نیلاسافت مختص معماران و شرکت های معماری ساختمان می باشد. با این محصول شما میتوانید قدرت خود را در عرصه ی معماری ساختمان به رخ رقبا بکشید و خود را به افراد و نهاد های مورد نظرتان ، به بهترین نحو ارائه دهید. در این سایت می توانید کارها و تجارب خود در این زمینه را به اشتراک بگذارید ، خدمات ساخت و ساز خود مانند نوسازی ، بازسازی و …  را تعریف کنید. همچنین می توانید پروژه های اخیر خود را با ذکر عکس به نمایش بگذارید و زمینه ای ایجاد کنید تا بتوانید به درخواست های مشتریان خود پاسخ دهید.

کاربرد ها :

هدف اصلی در تولید این محصول معرفی کار شما به کاربران مخصوصتان می‌باشد. با این سایت شما ویترینی مناسب برای ارائه سابقه ی کاری خود خواهید داشت. شما می‌توانید برای بخش های مختلف کاری خود صفحه های مختلفی داشته باشی و برای هر کدام نمونه کار های خود را قرار دهید و نحوه ی کار خود در آن بخش را شرح دهید. یکی بخش های حیاتی این سایت بلاگ خواهد بود که در آن برای کاربران خود مطالبی که در نظر دارید را قرار می‌دهید. با این کار افکار و سواد خود را به آنها نشان خواهید داد و به نوعی مرجع آنها خواهید شد که این روند باعث جذب مخاطبان زیادی می‌شود. اگر خواهان تشکیل تیمی برای فعالیت های خود هستید به راحتی میتوانید اعلامیه هایی طراحی کنید و کاربران خود را باخبر کنید. این سایت ابزاری برای به عمل نشاندن تلاش هایتان خواهد بود.

ابزار های اصلی سایت

با کیفیت ترین ساخت و سازهای خود را نمایش دهید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سایت ساخت و ساز را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: admin
پسورد: adminhastam

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری