سایت شخصی خود را افتتاح کنید

سایت شخصی نیلاسافت امکانی را فراهم آورده است که بتوانید خود را به عنوان یک متخصص در زمینه کاریتان به کارفرمایان معرفی کنید، تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید.

قیمت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • امکان نمایش مهارت ها و رزومه کاری خود

  • سایتی برای ارتباط با کارفرمایان در عرصه تخصصی خودتان

ثبت سفارش
personal

توضیحات :

سایت شخصی نیلاسافت برای معرفی هرچه بهتر شما، براساس مهارت ها و  تجربه هایی که بدست آورید می باشد.شما می توانید به عنوان یک شخص متخصص توسط این محصول فعالیت کاریتان را گسترش دهید و خود را به کارفرمایان بسیاری معرفی کنید و همچنین با ایجاد ارتباط با هم صنف های خود و همکاری با شرکت های دیگر به پیشرفت هرچه بهتر خود کمک کنید.

کاربرد ها :

در دنیای تکنولوژی امروزی کاربران بسیاری با جستجو در اینترنت بدنبال افرادی با مهارت های کافی هستند تا بتوانند پروژه های خود را به دست این افراد متخصص بسپارند،بهترین روشی که می توانید به عنوان یک شخص متخصص و حرفه ای در زمینه کاری خود به معرفی خودتان بپردازید تا بتوانید به کاربرانی که نیازمند افراد حرفه ای در زمینه تخصصی خود هستند را معرفی کنید، استفاده از محصول شخصی است.همچنین با داشتن یک سایت شخصی میتوانید سابقه خوبی از مهارت هایی که تا الان کسب کرده اید داشته باشید و تمام  پروژه هایی که انجام داده اید را به عنوان یک امتیاز عالی در سایت در نظر بگیرید.
این محصول تمامی تجارب و سوابق کاری شما را برای شناخته شدن به افرادی که در زمینه کاری شما فعالیت می کنند، نمایش می دهد. همچنین میتوانید در این سایت کارهای اخیر خود را قرار دهید،مهارت های کاری خود را ذکر کنید و ارزیابی از کارها و مهارت های خود را در سایت شخصی خود به صورت نمودار نمایش دهید و کارفرمایان نیز میتوانند برای ارتباط با شما از طریق ایمیل در تماس باشند.

ابزار های اصلی سایت

خود را به عنوان یک حرفه ای نشان دهید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا کارآفرین پیش نمایش سایت شخصی را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: admin
پسورد: adminhastam

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری