کلینیک مجازی خود را افتتاح کنید

سایت کلینیک نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای جلب رضایت بیماران در روند پذیرش خود نیاز دارند را برای شما فراهم آورده تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید.

قیمت ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
  • اعلام زمان های خالی کلینیک و درخواست نوبت دهی

  • امکان معرفی پزشکان حاضر در کلینیک به همراه سابقه ی کاری آنها

ثبت سفارش
medicare

توضیحات :

وبسایت کلینیک نیلاسافت به منظور تسهیل کار پزشکان یا مجتمع های پزشکی ایجاد شده است و در واقع پل ارتباطی آنها با بیماران در فضای اینترنت می باشد. این وبسایت به وجهه‌ی کلینیک شما در نزد بیمارانتان شکل بهتری میدهد. از طرفی این سایت با امکاناتی مانند: نوبت دهی آنلاین و جدول حضور پزشکان در کلینیک به روند پذیرش بیمار کمک شایانی میکند و بیمارانتان با راحتی بیشتری به شما مراجعه خواهند کرد.

کاربردها :

همانطور که گفته شد در این وبسایت هر آنچه که برای مدیریت و نظم دهی محل کار خود و بیمارانتان نیاز دارید به دقیق ترین شکل طراحی شده است. شما به عنوان ادمین این سایت می‌توانید به درخواست بیماران جهت پذیرش و نوبت دهی پاسخ دهید و این سیستم اتوماسیونی از حجم انتظاری که بیماران در مطب  متحمل میشوند کم میشود. از طرفی برخی محصولات و داروها را که به هر دلیلی برای بیماران در دسترس نیست ، میتوانید در بخش محصولات خود برای فروش قرار دهید که به رضایت بیماران از شما می‌انجامد.

ابزار های اصلی سایت

خدمات بهتری به بیماران خود ارائه دهید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سایت مدیریت کلینیک را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: demo_admin
پسورد: demo_admin1234

مشتری

نام کاربری: demo_client
پسورد: demo_client1234

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری