نزدیکترین مراکز پزشکی را برای بیماران مشخص کنید

سایت مراکز پزشکی نیلاسافت گامی مهم در راستای کمک به بیماران برای پیدا کردن مراکز پزشکی می‌باشد تا اضطراب کمتری برای دریافت امداد داشته باشند. سایت مراکز پزشکی نیلاسافت، سایتی کامل برای یافتن نزدیکترین دکتر، بیمارستان، کلینیک، داروخانه، بانک خون و مرکز تناسب اندام، براساس تخصص ها و مکان های جغرافیایی و کلمات مرتبط می باشد. شما میتوانید از این قالب برای تمام زمینه های کاری استفاده کنید مانند: مهندسی، مهدکودک و… همچنین در سایت موردنظر شما میتوانید تبلیغات خود را قرار دهید تا مشتریان زیادی را جذب کنید.

  • امکان معرفی نزدیکترین مراکز پزشکی

  • ارائه اطلاعات کاربردی و علمی برای مخاطبین برای جذب هرچه بیشتر آنها

تعرفه طراحی سایت مراکز بهداشتی
مشاوره ی رایگان با تیم نیلا سافت
سایت مراکز پزشکی

ویژگی های سایت مراکز پزشکی

در سایت مراکز پزشکی هر آنچه که برای مدیریت محل کار خود و بیمارانتان نیاز دارید؛ به دقیق ترین شکل طراحی شده است و شامل داشبوردی است که در اختیار کارمندان شما قرار میگیرد تا به بیماران خود خدمات بدهند. مانند: امکان وقت گیری، ارتباط با دکتران، وبلاگ اطلاع رسانی و… .همچنین از ویژگی های دیگر این محصول این است که شما میتوانید تعداد بازدید های پروفایل خود را ملاحضه کنید و همچنین مقالات خود را انتشار دهید و به اشتراک بگذارید و …. .

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

hotel
hotel
hotel

پیش نمایش

با رمز و نام کاربری زیر می توانید وارد پنل مدیر سایت و مشتری شوید و تمامی دسترسی های مدیر و مشتری را برای سایت بررسی کنید.

مشتری

  • demo_client : username

  • demo_client1234 : password

پیش نمایش مشتری

مدیر سایت

  • demo_admin : username

  • demo_admin1234 : password

پیش نمایش ادمین

امکانات طراحی سایت مراکز پزشکی

خدمات بهتری به بیماران خود ارائه دهید

طراحی سایت خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی سایت خود با شماره 33260804-013 تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل با ما همراه باشید، در اسرع وقت تیم نیلاسافت با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با نیلا سافت

دیگر محصولات نیلاسافت

سایت مدیریت کلینیک
سایت مدیریت کلینیک نیلاسافت
سایت دندانپزشکی
سایت دندانپزشکی نیلاسافت
سایت شخصی
سایت شخصی نیلاسافت