به مهدکودک خود هویت جدیدی بدهید

سایت مهدکودک نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای معرفی خود نیاز دارید را برای شما فراهم آورده تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید. این محصول در قالب یک سایت برای استفاده‌ی مهدکودک ها و آموزشگاه ها طراحی و اجرا شده است تا ارتباط بیشتر و بهتری با مخاطبان خود برقرار کنند و به تبلیغ خود در این فضا بپردازند. این امکان ایجاد شده تا اخبار مهم مربوط به اداره کسب و کارتان (مانند معرفی کارمندان جدید ، بخش نامه ها و … ) را قرار دهید تا به این ترتیب مخاطبان بیشتری را به سمت خود بکشانید.

  • اتوماسیون کردن روند ثبت نام کودکان

  • امکان تبلیغات آموزشگاه خود و یا برنامه های خاص

تعرفه طراحی سایت مهدکودک
مشاوره ی رایگان با تیم نیلا سافت
سایت مهدکودک

ویژگی های سایت مهدکودک

می‌توانید مقالاتی پیرامون موضوعات مرتبط با حوزه کاریتان تهیه  کنید که این مقالات نشان دهنده وجهه علمی شما خواهد بود. این امکان ایجاد شده تا در بخشی از سایت به سوالات متداول و تکراری مخاطبین خود بپردازید. با این کار حجم انبوهی از تماس های خود را کاهش داده و از طرف دیگر مطالبی که درباره ی فضای کاریتان نیاز به مطرح شدن دارند، مدیریت می‌شوند.
خدمت دیگری که نیلاسافت به شما ارائه میدهد امکان درخواست ثبت نام در آموزشگاه به صورت آنلاین میباشد که کار را برای شما و اولیا به مراتب ساده تر خواهد کرد. در سایت بخشی ایجاد شده تا اولیا با پر کردن اطلاعاتی که نیاز دارید برای ثبت نام اقدام کنند یا اگر سوالاتی در مورد فضای مهدکودک یا برنامه های شما داشته باشند بپرسند. شما میتوانید از بخشی که در داشبورد شما تعبیه شده است، به این پیام ها و درخواست ها پاسخ دهید. همچنین این امکان برای شما ایجاد شده تا بتوانید مراسم یا جشن های خود را تبلیغ کنید و یا گردهمایی هایی را شکل دهید. در بخشی که برای آن ایجاد شده از کاربران دعوت کنید یا آنها را ثبت نام کنید و پس از اتمام، آنها را در قالب چند پست پوشش دهید.

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

hotel
hotel

پیش نمایش

با رمز و نام کاربری زیر می توانید وارد پنل مدیر سایت و مشتری شوید و تمامی دسترسی های مدیر و مشتری را برای سایت بررسی کنید.

مشتری

  • demo_client : username

  • demo_client1234 : password

پیش نمایش مشتری

مدیر سایت

  • demo_admin : username

  • demo_admin1234 : password

پیش نمایش ادمین

امکانات طراحی سایت مهدکودک

اعتماد والدین را به خودتان جلب کنید

طراحی سایت خود را سفارش دهید

شما می توانید برای درخواست طراحی سایت خود با شماره 33260804-013 تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل با ما همراه باشید، در اسرع وقت تیم نیلاسافت با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با نیلا سافت

دیگر محصولات نیلاسافت

سایت دندانپزشکی
سایت دندانپزشکی نیلاسافت
سایت وکلا
سایت وکلا نیلاسافت
سایت شخصی
سایت شخصی نیلاسافت