سایت هتلداری خود را افتتاح کنید

سایت هتلداری نیلاسافت امکاناتی فراهم آورده است تا هتلداران عزیز بتوانند امکانات و خدمات رفاهی که ارائه می کنند را معرفی نمایند و تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشند.

قیمت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • معرفی امکانات رفاهی و خدمات ارائه شده توسط هتلداران

  • قابلیت رزرو آنلاین هتل به همراه تمام امکانات مختلف آن توسط مشتریان

ثبت سفارش
hotel

توضیحات :

سایت هتلداری نیلاسافت امکانی فراهم کرده است تا هتلداران عزیز بتوانند علاوه بر معرفی هتل خود، امکانات رفاهی و خدماتی که ارائه می کنند را با تمام بخش ها و ویژگی های آنها به نمایش بگذارند. شما به سادگی می‌توانید راحتی و رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورید تا مشتریان شما بدون هیچ دغدغه ای براساس بخش هایی که معرفی شده است نیاز خودشان را تعیین کرده و به صورت آنلاین درخواست خودشان را ارسال کنند.

کاربرد ها :

یکی از مشکلات بزرگی که در روند رزرو هتل وجود دارد عدم آگاهی از اتاق های خالی یک هتل است.این امکان برای شما وجود دارد تا اتاق های خالی خود را معرفی کنید و میهمان های شما بر اساس زمان سفر خود برای شما درخواست رزرو ارسال کنند.اتوماسیون کردن این روند در درجه اول رضایتمندی مسافران را در بر دارد و در درجه دوم امکان مدیریت را برای شما هموار تر می‌کند. یکی از بخش های مهمی که در سایت وجود دارد ، بخش اخبار هتل شماست تا بتوانید اخبار مربوط به هتل خود را به کاربران خود ارائه دهید یا رویداد هایی که در هتل شما در حال برگزاری است را بازنشر کنید. با این محصول به هتل خود شخصیت جدیدی اختصاص بدهید.

ابزار های اصلی سایت

راحتی مشتریان خود را اولویت قرار دهید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سایت هتلداری را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: admin
پسورد: adminhastam

demo
پیش نمایش ادمین
demo1
پیش نمایش مشتری