دفتر وکالت مجازی خود را افتتاح کنید

سایت وکالت نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای دفتر وکالت خود نیاز دارید را برای شما فراهم آورده تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید.

قیمت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • ارتباطی بیشتر و بهتر با موکلین خود داشته باشید

  • فضای کاری خود را برای مخاطبین خود ترسیم کنید

ثبت سفارش
law

توضیحات :

تیم نیلاسافت به منظور راحتی وکلای عزیز و بهبود سطح ارائه خدمات آنها به کاربران خود ، محصولی تحت عنوان سایت وکلای نیلاسافت را ارائه کرده است . این محصول بنا به نیازسنجی جامعه وکالت طراحی و پیاده سازی شده است، تا هم شما و هم مشتریانتان راحت تر در ارتباط باشید، که صرفه جویی های مالی و زمانی را به دنبال دارد و از طرفی در بازار اینترنتی ، با توجه به حجم انبوه مخاطبان و عدم آشنایی آنها با وکلای بومی ، با افراد بیشتری در ارتباط هستید و کسب و کار خود را از این طریق گسترش خواهید داد. سایت وکلای نیلاسافت با توجه به طراحی حرفه ای که دارد به شکیل شدن ویترین کاری شما می افزاید و افراد با اطمینان بیشتری به سمت شما جذب میشوند.

کاربردها :

این سایت به شما امکان معرفی دفاتر خود و راه های ارتباطی آنها را میدهد تا مشتریان شما از حضور شما در حوزه ی زندگی خود با خبر شوند. از دیگر نیاز هایی که در دفاتر احساس میشود معرفی وکلای شاغل در مجموعه و ارائه کارنامه‌ی کاری آنها میباشد که در سایت وکلای نیلاسافت صفحه ای برای این امر در نظر گرفته شده و علاوه بر آن هر کدام از وکلا صفحه ای مخصوص به خود خواهند داشت ، تا در صورت نیاز کاربران با آنها در ارتباط باشند. با ارائه مقالات و اخبار به روز در مورد قوانین قضایی ، افراد برای یافتن پاسخ سوالات خود به سایت شما مراجعه می کنند که بازدید های فراوان میتواند باعث افزایش سئو سایت شما شود و در بازه ای طولانی مدت افزایش مخاطب را در بر خواهد داشت و همانطور که پیشتر اشاره شد این امکانات هزینه هایی مانند تبلیغات را برای شما کم میکند. همچنین با توجه به راه های ارتباطی که در سایت برای مشتریان قرار داده شده است از نظر زمانی برای شما و کاربران صرفه جویی های بسیاری محقق میگردد.

ابزار های اصلی سایت

با حضور در بازار الکترونیک توجه موکلین خود را به سمت دفترتان جلب کنید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سایت وکلا را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: demo_admin
پسورد: demo_admin1234

مشتری

نام کاربری: demo_client
پسورد: demo_client1234

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری