به مهدکودک خود هویت جدیدی بدهید

سایت مهدکودک نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای معرفی خود نیاز دارید را برای شما فراهم آورده تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید.

قیمت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • اتوماسیون کردن روند ثبت نام کودکان

  • امکان تبلیغات آموزشگاه خود و یا برنامه های خاص

ثبت سفارش
daycare

توضیحات :

این محصول در قالب یک سایت برای استفاده‌ی مهدکودک ها و آموزشگاه ها طراحی و اجرا شده است تا ارتباط بیشتر و بهتری با مخاطبان خود برقرار کنند و به تبلیغ خود در این فضا بپردازند. این امکان ایجاد شده تا اخبار مهم مربوط به اداره کسب و کارتان (مانند معرفی کارمندان جدید ، بخش نامه ها و … ) قرار دهید تا به این ترتیب مخاطبان بیشتری را به سمت خود بکشانید.

کاربردها :

از تبلیغاتی که می‌توانید انجام دهید تهیه مقالاتی پیرامون موضوعات مرتبط با حوزه کاریتان است که این مقالات نشان دهنده وجهه علمی شما خواهد بود. این امکان ایجاد شده تا در بخشی از سایت به سوالات متداول و تکراری مخاطبین خود بپردازید و با این کار حجم انبوهی از تماس های خود را کاهش داده و از طرف دیگر مطالبی که درباره ی فضای کاریتان نیاز به مطرح شدن دارند ، در این بخش مدیریت می‌شوند.
خدمت دیگری که نیلاسافت به شما ارائه میدهد امکان درخواست ثبت نام در آموزشگاه به صورت آنلاین میباشد که کار را برای شما و اولیا به مراتب ساده تر خواهد کرد. در سایت بخشی ایجاد شده تا اولیا با پر کردن اطلاعاتی که نیاز دارید برای ثبت نام اقدام کنند یا اگر سوالاتی در مورد فضای مهدکودک یا برنامه های شما داشته باشند بپرسند و شما میتوانید از بخشی که در داشبورد شما تعبیه شده است، به این پیام ها و درخواست ها پاسخ دهید. همچنین این امکان برای شما ایجاد شده تا بتوانید مراسم یا جشن های خود را تبلیغ کنید و یا گردهمایی هایی را شکل دهید و در بخشی که برای آن ایجاد شده از کاربران دعوت کنید یا آنها را ثبت نام کنید و پس از اتمام آنها را در قالب چند پست پوشش دهید.

ابزار های اصلی سایت

اعتماد والدین را به خودتان جلب کنید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سایت مهدکودک را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: demo_admin
پسورد: demo_admin1234

مشتری

نام کاربری: demo_client
پسورد: demo_client1234

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری