فروشگاه مجازی خود را افتتاح کنید

سایت فروشگاهی نیلاسافت تمامی امکاناتی که برای فروشگاه خود نیاز دارید را برای شما فراهم آورده تا تجربه لذت بخشی در کسب و کار الکترونیک داشته باشید.

 قیمت ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • امکان نمایش کالا ها به همراه ویژگی آنها

  • ویترینی شکیل برای کسب و کارهای کوچک و محلی

ثبت سفارش
shop website

توضیحات :

قالب فروشگاهی نیلاسافت ، تمام قابلیت های مورد نیاز برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی کامل را دارا میباشد و برای هر فروشگاه موبایل ، فروشگاه لباس و… مناسب است. این محصول ویترینی زیبا برای کسب و کار فروشگاهی شما خواهد بود و میتواند راهی برای ورود به بازار پرمخاطب اینترنت باشد. مخاطبین شما به راحتی میتوانند در سایت شما ثبت نام کنند ، کالاهای مورد نظر خود را پیدا و آنها را با هم مقایسه کنند و بهترین آنها را بخرد یا آنها را برای تصمیم گیری بهتر در بخش علاقمندی ها ذخیره کنند.

کاربردها :

این بخش مختص استفاده ادمین بوده ، که با استفاده از آن ادمین میتواند: کالا های مختلف را در فروشگاه قرار دهد، در صورت نیاز بر روی کالا های مورد نظر تخفیف اعمال کند، دسته بندی ایجاد کرده و کالاهای خود را دسته بندی کند، تراکنش ها و سفارشات خود را مدیریت کند، تبلیغات و آگهی های مورد نظر خود را در فروشگاه قرار دهد و اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی خود را برای نمایش در سایت مدیریت کند، همچنین بسیاری از امکانات دیگر که برای مدیریت هرچه بهتر سایت فروشگاهی در نظر گرفته شده است را انجام دهد، که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

از جمله ویژگی های بارز این محصول میتواند این باشد که وقتی کاربران سایت شما تبدیل به مشتری شما میشوند، میتوانند پروفایل شخصی خود را داشته باشند و تمام اطلاعاتی مانند: پرداخت ها، سفارشات، علاقه مندی ها، تاریخچه سفارشات، اطلاعات خبرنامه را ببینند و بتوانند آدرس های خود را در پروفایلشان وارد کرده تا مدیریت فروشگاه براساس اطلاعات موجود در حساب کاربری مشتریان محصولات را ارسال کنند و براساس علاقه مندی ها بتوانند محصولات مشابه را معرفی نمایند.

ابزار های اصلی سایت

هرآنچه برای یک فروشگاه اینترنتی نیاز دارید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سایت فروشگاهی را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: admin
پسورد: adminhastam

مشتری

نام کاربری: admin
پسورد: adminhastam

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری