دوره‌های آموزشی

شرکت نیلاسافت با دوره‌های آموزشی رایگان در زمینه آی‌تی و برنامه‌نویسی، یادگیری را برای علاقمندان به این حوزه آسان کرده‌است. در واقع لازمه‌ی موفق شدن، قرار گرفتن در مسیر درست یادگیری و پیشرفت است. مدرسان نیلاسافت که در ابتدا، از قشر دانشجو‌های علاقمند به حوزه برنامه‌نویسی و آی‌تی بوده‌اند؛ درجات تحصیلی را با صبر، تلاش، پشتکار و علاقه طی کرده‌ و در حال حاضر، دغدغه آن‌ها همراهی قشر علاقمند به این حوزه می‌باشد. دوره‌های آموزشی رایگان نیلاسافت، با متد تدریس ساده و با گیرایی بالا، جمع‌آوری شده تا افراد علاقمند به حوزه برنامه‌نویسی وآی‌تی بدون هیچ هزینه‌ای در راه درست برنامه‌نویس شدن قرار بگیرند.
دغدغه‌ی ما در نیلاسافت، نشان دادن مسیر درست و آموزش اصولی می‌باشد. علاوه بر این، همراهی و پشتیبانی نیلاسافت تا انتهای دوره یادگیری، با شما خواهد بود و به تمامی سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.
دوره‌های آموزشی

بهتربن دوره‌های آموزشی در نیلاسافت

دوره‌های آموزش برنامه‌نویسی، در شکل‌گیری آینده‌ی کاری شما نقش مهمی خواهد داشت؛ چرا که شما را به برنامه‌نویسی و آی‌تی، علاقمند می‌کند.

دوره مقدماتی برنامه نویسی

دوره برنامه‌نویسی مقدماتی، کاربران علاوه بر یادگیری اصول اولیه برنامه‌نویسی و ورود به دنیای آی‌تی، سبکی جدید از آنالیز و حل مسائل را در زندگی روزمره یاد می‌گیرند.

بیش تر

دوره مقدماتی طراحی ux

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

به زودی

دوره مقدماتی برنامه نویسی php

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

بیش تر

مهارت‌آموزی در کسب‌وکار

نیلاسافت تجربیات موفق و درخشانی در زمینه پرورش نیروهای بااستعداد در دوره‌های کارآموزی به دست آورده‌است و به واسطه‌ی این تجربیات، قادر به برگزاری دوره‌هایی فشرده برای علاقه‌مندان به صنعت فناوری و تکنولوژی‌های به‌روز است. هدف از این دوره‌ها ایجاد فرصتی مناسب و موثر برای انتقال و ارائه تجربیات خود به کارآموزان، در کمترین زمان و به بهینه‌ترین شکل ممکن می‌باشد. چنانچه دانش اولیه را کسب کرده‌اید و قصد شروع ورود به بازار کار را دارید، نیلاسافت با تیمی متخصص و با تجربه آماده‌ی همکاری با شماست.

اطلاعات بیش تر