اپلیکیشن سفارشی

با پیشرفت گوشی های هوشمند استفاده از آنها بین کاربران فراگیر شده و این گستردگی می‌تواند یک فرصت مناسب باشد تا حتی زمانی که دسترسی به اینترنت ندارند از مطالب شما استفاده کنند. اپلیکشن های سفارشی نیلاسافت با بروز ترین اصول طراحی آماده ارائه برنامه هایی متناسب با کسب و کار شما میباشد . این کار علاوه بر رضایتمندی کاربران وفادار شما و تبلیغ بهتر برای جذب کاربران بیشتر ، در جهت کمک یه سبک کردن بار روی سایتتان هم موثر است. شاید مهمترین ویژگی که اپلیکیشن ها را متمایز می‌کند – چه از نظر هزینه ، چه از نظر طراحی کلی – آنلاین یا آفلاین بودن آن است . لازم بذکر است اپلیکیشن های کاری شما با توجه به اهداف شما طراحی می‌شوند و محدودیتی ازین بابت وجود ندارد

اپلیکیشن های سفارشی بر اساس ویژگی ها و نوع کسب و کاری که هدف گرفته اند ممکن است آنلاین ، آفلاین و یا به هر دو صورت طراحی شوند که به تبع اپلیکیشن های آنلاین به دلیل هزینه های مربوط به سرور ، هاست و نگهداری آنها پر هزینه تر خواهند بود . اگر در شکل دهی ایده خود مشکل دارید نگران نباشد ، چون تیم مشاوره ای نیلاسافت در اولین مرحله ی پروژه به نیاز سنجی و تبیین ویژگی ها اپلیکیشن شما می‌پردازد.

مراحل تولید اپلیکیشن سفارشی

در اولین گام تیم ما جلساتی را با شما برگزار کرده و روی طرح شما بحث خواهند کرد تا نیازمندی ها و استراژی های اپلیکشن شما مشخص شود. سپس نقشه ای کامل از فرآیند های پروژه شما طراحی شده و با تایید شما به عنوان مستندات پروژه تنظیم می‌شود. بر اساس این مستندات قرارداد ما با شما بسته خواهد شد.

بعد از تهیه مستندات و مشخص شدن اهداف و استراژی ها تیم فنی ما ظاهر اپلیکشن شما را طراحی خواهد کرد. لازم به ذکر است این طراحی هم مانند بقیه مستندات در قالب فایل PDF به عنوان بخشی از تعهدات ما در روند تولید اپلیکیشن خواهد بود.

بعد از طراحی ظاهر اپلیکیشن و تایید شما تیم کدنویسی ما با ظرافت هر چه تمام تر ، تمام طرح های گرافیکی را تبدیل به اپلیکیشن شما می‌کند. شما در طول این مرحله به صورت هفتگی از پیشرفت پروژه گزارشات تیم ما را دریافت خواهید کرد.

بعد از پایان کل پروژه تیم تست و بررسی نیلاسافت نتیجه نهایی را از تمامی دیدگاه ها از جمله کاربر پسندانه بودن ، دقت و ظرافت ، امنیت و… قضاوت و داوری می‌کند تا محصولی با کیفیت به شما تحویل داده شود.

آیا میخواهید برای سایت خود اپلیکیشن داشته باشید ؟

اپلیکیشن سفارشی معمولا برای کسانی که سایت ندارند و فقط در صدد طراحی اپلیکیشن هستند پیشنهاد می‌شود. اگر به دنبال اپلیکیشن برای سایت‌تان هستید وب اپلیکیشن ها گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهند بود.

اطلاعات بیشتر

دیگر خدمات نیلاسافت

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند که نیلاسافت پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آن را دارد