وب اپلیکیشن

با توجه به پیشرفت صنعت تلفن همراه ، افراد زیادی نیاز های خود را در بستر تلفن همراه برطرف می‌کنند. به همین دلیل بسیاری از سایت ها بزرگ با تولید وب اپلیکیشن ها این کاربران را هدف قرار داده اند. علاوه بر آن امکاناتی که موبایل ها در اختیار برنامه نویسان قرار می‌دهد ، صاحبان سایت ها را بیش از پیش به این سمت سوق داده است.
تیم نیلا توانایی این را دارد که وبسایت شما را تبدیل به اپلیکشن کاربردی بر روی موبایل کند به صورتی که تمام امکانات سایت شما با رابط کاربری متناسب با موبایل ارائه می‌شود. این کار به دو نحو قابل انجام می‌باشد. در اولین روش سایت شما توسط تیم نیلا طراحی میشود و نسخه موبایل آن نیز برای شما فراهم خواهد شد و در روش دوم در صورتی که شما یک سایت داشته باشید تیم نیلا به سایت شما قابلیت اجرا شدن بر روی گوشی را خواهد داد

سایت شما می‌تواند با داشتن وب اپلیکیشنی مناسب ، مشتریان بیشتری را تبدیل به کاربران همیشگی خود کند ؛مخصوصا اگر سایت شما واکنش گرا نباشد ( در گوشی یا تبلت بهم ریخته باشد ) وب اپلیکیشن می‌تواند کمک شایانی به جذب کاربرانی که از گوشی های خود بیشتر  استفاده می‌کنند ، باشد .

مراحل تولید وب اپلیکیشن

در اولین گام تیم ما جلساتی را با شما برگزار کرده و روی اهدافی که در وب اپلیکیشن تان دنبال می‌کنید تبادل نظر می‌کنیم. سپس نقشه ای کامل از فرآیند های پروژه شما طراحی شده و با تایید شما به عنوان مستندات پروژه تنظیم می‌شود. بر اساس این مستندات قرارداد ما با شما بسته خواهد شد.

پس از تهیه مستندات و مشخص شدن اهداف و استراژی ها ، تیم فنی ما ظاهر اپلیکشن شما را طراحی خواهند کرد. هرچند وب اپلیکیشن شما باید با سایتتان هماهنگ باشد اما باید برای فضای موبایل مواردی را در نظر بگیریم.

بعد از طراحی ظاهر اپلیکیشن و تایید شما تیم کدنویسی ما با ظرافت هر چه تمام تر ، تمام طرح های گرافیکی را تبدیل به اپلیکیشن شما می‌کند. شما در طول این مرحله به صورت هفتگی از پیشرفت پروژه گزارشات تیم ما را دریافت خواهید کرد.

بعد از پایان کل پروژه تیم تست و بررسی نیلاسافت نتیجه نهایی را از تمامی دیدگاه ها از جمله کاربر پسندانه بودن ، دقت و ظرافت ، امنیت و… قضاوت و داوری می‌کنند تا محصولی با کیفیت به شما تحویل داده شود.

آیا به اپلیکیشن شخصی سازی شده برای ایده خود نیاز دارید ؟

وب اپلیکیشن ها برای عملکرد خود وابسته به وجود سایت می‌باشند و به تبع آنلاین خواهند بود. اگر کسب و کاری مستقل از سایت در نظر دارید یا به اپلیکیشنی با ویژگی استفاده در حالت آفلاین نیازمندید ، اپلیکیشن سفارشی بهترین گزینه برای شماست

اطلاعات بیشتر

دیگر خدمات نیلاسافت

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند که نیلاسافت پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آن را دارد