پشتیبانی فنی

تولید و ارائه نرم‌افزار امری مهم است اما پشتیبانی از آن و سایر خدمات، یکی از اهداف مهم تیم نیلاسافت می‌باشد که از ابتدای فعالیت کاری در دستور کار قرار گرفته‌است. معمولا مشکلات احتمالی و غیرقابل پیش‌بینی اتفاق می‌افتد اما نحوه‌ی مدیریت، بررسی و برطرف کردن آن‌ها بسیار مهم است. در صورت بروز مشکلات و رفع نیازمندی خود می‌توانید با تیم پشتیبانی فنی نیلاسافت در ارتباط باشید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. پشتیبانی در تمامی مراحل، به معنی قرار گرفتن پروژه شما در مسیر درست می‌باشد که با رعایت اصول و قوانین مربوطه، به نحو احسن انجام می‌شود تا تجربه کار با یک تیم آی‌تی برای شما لذت‌بخش باشد. شما می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که پس از اتمام پروژه، نیلاسافت همچنان پشتیبان و همراه پروژه‌ی شما خواهد بود. تمامی خدمات با هدف جلب رضایت شما در نیلاسافت انجام می‌شود، به همین دلیل تیم پشتیبانی فنی نیلاسافت از کارشناسان و متخصصانی بااستعداد و باهوش تشکیل شده‌است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات و نیازمندی‌های پروژه شما را برطرف کند.

پشتیبانی فنی

عملکرد پشتیبانی فنی تیم نیلاسافت

هدف ما در نیلاسافت، پشتیبانی همه جانبه از پروژه شما می‌باشد تا با خیالی آسوده به رشد و پیشرفت کسب‌وکار خود ادامه دهید. تیم پشتیبانی فنی نیلاسافت همواره با تجربه و تخصص خود، از طریق سیستم پاسخگویی تیکتینگ و ایمیل، مشتاق برطرف کردن نیازهای شما می‌باشد.

قوانین پشتیبانی فنی

قوانین پشتیبانی

با ما در ارتباط باشید

جهت سفارش خدمات نیلاسافت، خرید محصولات، شرکت در دوره‌های آموزشی و کارآموزی با نیلاسافت در ارتباط باشید. شما می‌توانید سوالات خود را در صفحه‌ی ارتباط با ما، از طریق فرم و یا تماس تلفنی از نیلاسافت بپرسید.
نیلاسافت با مشاوره کسب‌وکار در بخش‌های مختلف، بهترین راهکار را متناسب با کسب‌وکارتان ارائه می‌دهد.
ارتباط با ما
با ما در ارتباط باشید

دیگر خدمات نیلاسافت 

دیگر خدمات نیلا سافت که به توسعه ی کسب و کار شما کمک میکند