SEO2019-02-17T18:03:18+00:00

SEO

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.سئو فرآيند ساده‌اي نيست كه به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است.

هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کاربران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در اولویت قرار دهید.

بهبود SEO

فرآیندهایی که باید در بهینه سازی موتورهای جستجو انجام شود از زمان طراحی گرافیکی و چیدمان وب سایت شروع می‌شود و با نحوه کدنویسی و معماری وبسایت ادامه پیدا می‌کند و با تولید محتوای مفید و مناسب تکمیل می‌گردد.

قطعاً تولید محتوای مناسب بخش مهمی از SEO و بهینه سازی موتورهای جستجو است و پس از این مرحله فعالیت بر روی عوامل خارجی می‌تواند موفقیت یک وب سایت را تضمین نماید. از جمله این عوامل می‌توان به افزایش سرعت سایت (یعنی سرعت لود یا باز شدن صفحه‌ای از یک وب سایت) ، قدمت وب سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی و غیره اشاره کرد؛ بنابراین بهینه سازی وب سایت برای موتورها جستجو به همه جوانب وب سایت مرتبط است. البته باید بدانید که برخی سایت‌ها در برخی کلمات نمی‌توانند با انتشار مقاله رتبه مناسب در گوگل کسب کنند، نحوه بهینه سازی و تاثیر فاکتورها در کلمه کلیدی متفاوت است و این پیچیدگی سئو را نشان می‌دهد.

خدمات نیلاسافت در جهت بهبود سئو سایت شما

تیم نیلاسافت  نزدیک به صدها فاکتور بسیار مهم و کاربردی در جهت بهینه سازی سایت شما در گوگل در نظر دارد که به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

تحلیل سایت و بررسی ساختار کدنویسی و راهکارهای ویژه برای بهبود آن

افزایش سرعت بارگذاری سایت

بررسی و ارائه مناسب ترین و بهترین کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما

مشاوره و تحلیل محتوی موجود در سایت شما

ارائه مطمئن ترین راهکارها برای برندسازی و بازاریابی اینترنتی

بررسی رقبا و مشاوره برای بهترین حضور در فضای رقابتی

ارائه تکنیک های منحصربفرد جهت حضور موثر در فضای مجازی

ایجاد راهکارهای کاربردی در جهت افزایش ترافیک هدف‌دار در زمان‌های خاص

ارائه جلسات مشاوره ای و اموزشی به صاحبان سایت برای تقویت و بهبود سئو

شاهد رونق کسب و کار خود باشید

برای موفقیت سایت خود مشتریان باید شما را زودتر و بیشتر ببینند!

خدمات دیگر نیلاسافت 

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند نیلا پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آن را دارد