سئو

طبق آمار، بزرگ‌ترین کانال ورودی مخاطبان به وب سایت شما، موتور های جستجو هستند. فرآیندهایی که باید در بهینه سازی موتورهای جستجو انجام شود ، از زمان طراحی گرافیکی و چیدمان وب سایت شروع می‌شود و با نحوه کدنویسی و معماری وبسایت ادامه پیدا می‌کند و با تولید محتوای مفید و مناسب تکمیل می‌گردد؛ که همه ی این موارد تحت عنوان سئو شناخته می‌شوند. در واقع به کمک این تکنیک ها به وبسایتی دست می‌یابید که دارای ترافیکی هدفمند و با ارزش است.

SEO
SEO

باید زودتر از رقیبانتان دیده شوید

موفقیت سایت شما در بازدید بیشتر و جذب مخاطبان وفادار خواهد بود. شما می‌توانید باکیفیت ترین سایت را داشته باشید یا بهترین تولید محتوا را دارا باشید اما اگر سایت شما دیده نشود تمام زحمات و هزینه های شما از بین خواهد رفت. تیم ما به شما کمک می‌کند مهمترین ها پتانسیل های کاری خود در رقابت با بقیه بشناسید و با برنامه ای مدون خود را به صفحه اول موتورهای جستجو برسانید تا از رقیبان خود زودتر و بیشتر دیده شوید.

خدمات سئو

بهترین عملکرد با نیلاسافت

هدف ما در نیلاسافت تبدیل سایت شما به وبسایتی با سئو مناسب می‌باشد تا کاربران بیشتری با کسب و کار شما آشنا شوند و در صدر لیست جستجوی گوگل در زمینه کاری خود باشید.

  • بهبود پارامتر های مورد نظر گوگل برای نمایش بهتر

  • بررسی رقبای سایت شما و ارائه راهکارهای رقابتی

  • انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای حضور در جستجو ها

  • جلسات آموزشی و مشاوره ای برای تولید محتوا مناسب

  • هدایت ترافیک هدفمند به سمت سایت شما

برای رقابت باید سریع تر باشید

برای متخصصین ما درخواست خود را  بفرستید تا با شما تماس بگیرند

رضایت کاربران با تولید محتوا هدفمند

برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی خود فقط داشتن با کیفیت ترین سایت و بهترین ساختار در بخش سرور کافی نیست. اگر تولید محتوای مناسبی نداشته باشید کاربران چندانی را جذب خود نمی‌کنید. محتوای مناسب مانند نوک پیکان تلاش های شما برای موفقیت سایتتان خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

دیگر خدمات نیلاسافت 

تعدادی از برترین سرویس هایی هستند که نیلاسافت پس از سال ها مطالعه و همکاری با تیم های بزرگ جهان قابلیت ارائه آن را دارد