تولید نرم افزار در پلتفرم های مختلف

نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید، پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف را، می توان اصلی ترین فعالیت و تخصص شرکت نیلاسافت دانست. تیم نیلاسافت آماده است که هر نوع نرم افزار سفارشی مشتریان را با استفاده از تیم حرفه ای خود و همچنین دانش کاملی که از تکنولوژی های روز IT دارد، تولید و به مرحله اجرا برساند. ما در نیلاسافت هر آنچه که در ذهن دارید را در بهترین حالت ممکن به نرم افزار تولید میکنیم.

 

اطلاعات بیش تر
نرم افزار
توسعه ی کسب و کار

توسعه ی کسب و کار

در نیلاسافت تمام جهت های کاری به سوی رشد و توسعه کسب و کار شماست. برای موفقیت یک کسب و کار در بستر وب سرویس، داشتن یک طرح سازمان دهی شده ی اقتصادی و وبسایت، کافی نمی‌باشد. پس از راه اندازی کسب و کار خود مهم ترین مسئله، توسعه و گسترش کسب و کار شما در آینده است. کسب و کار شما نیاز دارد که بیشتر دیده شود و نرخ رضایتمندی کاربران از سایت شما، مهمترین عامل رشد آن خواهد بود.

اطلاعات بیش تر
توسعه ی کسب و کار

هاست و سرور مجازی

انتخاب و تنظیم سرور همیشه یکی از موارد حساس و اساسی در شروع کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد. از آنجایی که هدف ما در نیلاسافت ارائه کاملترین خدمات و برطرف کردن تمامی نیازهای مشتریان می‌باشد، در این زمینه نیز خدماتی را طراحی و ارائه کرده ایم.
خدمات نیلاسافت در حوزه ی بستر سرور، شامل سه بخش کلیِ واگذاری هاست و سرور، پیکربندی سرور، طراحی سیستم کنترل نسخه (Gitlab) می‌باشد.

اطلاعات بیش تر
هاست و سرور مجازی