تولید نرم افزار در پلتفرم های مختلف

نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید، پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف را، می توان اصلی ترین فعالیت و تخصص شرکت نیلاسافت دانست. تیم نیلاسافت آماده است که هر نوع نرم افزار سفارشی مشتریان را با استفاده از تیم حرفه ای خود و همچنین دانش کاملی که از تکنولوژی های روز IT دارد، تولید و به مرحله اجرا برساند. ما در نیلاسافت هر آنچه که در ذهن دارید را در بهترین حالت ممکن به نرم افزار تولید میکنیم.

 

اطلاعات بیش تر
Software production on different platforms
توسعه ی کسب و کار

توسعه ی کسب و کار

در نیلاسافت تمام جهت های کاری به سوی رشد و توسعه کسب و کار شماست. برای موفقیت یک کسب و کار در بستر وب سرویس، داشتن یک طرح سازمان دهی شده ی اقتصادی و وبسایت، کافی نمی‌باشد. پس از راه اندازی کسب و کار خود مهم ترین مسئله، توسعه و گسترش کسب و کار شما در آینده است. کسب و کار شما نیاز دارد که بیشتر دیده شود و نرخ رضایتمندی کاربران از سایت شما، مهمترین عامل رشد آن خواهد بود.

اطلاعات بیش تر
توسعه ی کسب و کار

هاست و سرور مجازی

انتخاب و تنظیم سرور همیشه یکی از موارد حساس و اساسی در شروع کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد. از آنجایی که هدف ما در نیلاسافت ارائه کاملترین خدمات و برطرف کردن تمامی نیازهای مشتریان می‌باشد، در این زمینه نیز خدماتی را طراحی و ارائه کرده ایم.
خدمات نیلاسافت در حوزه ی بستر سرور، شامل سه بخش کلیِ واگذاری هاست و سرور، پیکربندی سرور، طراحی سیستم کنترل نسخه (Gitlab) می‌باشد.

اطلاعات بیش تر
هاست و سرور مجازی