اپلیکیشین

امروزه برای هر چیزی یک اپلیکیشن وجود دارد. در واقع اپلیکیشن‌ها در رفع نیاز روزانه مردم کمک به‌سزایی می‌کنند. کاربران به دلیل پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و دسترسی آسان در گوشی‌های هوشمند، استفاده از اپلیکیشن‌ را به وبسایت ترجیح می‌دهند. تیم نیلاسافت با تجربه و تخصص خود به طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل‌های اندروید و ios با قابلیت اجرا در تمامی دستگاه‌ها ‌می‌پردازد. اگر قصد راه‌اندازی اپلیکیشن را برای کسب و کارتان دارید، تیم متخصص نیلاسافت در حوزه‌ی طراحی و ساخت اپلیکیشن منتظر شماست تا ایده‌هایتان را اپلیکیشن کند.

اپلیکیشین

چرا طراحی اپلیکیشن برای توسعه‌ی کسب‌وکار شما ضروری است؟

امروزه بازار گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن رو به افزایش است. اگر اپلیکیشن داشته‌باشید، کاربران کنجکاوی که در جست‌وجوی اطلاعات می‌باشند، با اطمینان بیشتری به سمت کسب‌وکار شما سوق پیدا می‌کنند. می‌توانید همیشه اطلاعات خود را به‌روز نگه‌دارید و رقبای خود را با این قابلیت، تا حد زیادی کنار بگذارید. با وجود اپلیکیشن مشتریان شما بیشتر خواهدشد و با دسترسی سریع می توانید ارتباط نزدیک‌تری با آنها داشته باشید، همچنین در بازار جهانی حرفی برای گفتن خواهید داشت. هیچ دلیل منطقی برای اینکه کسب و کارتان را مجهز به داشتن اپلیکیشن نکنید؛ وجود ندارد. پس برای اعتبار کسب‌وکارتان دست به کار شوید و این وظیفه ی مهم را به متخصصین نیلاسافت بسپارید.

تکنولوژی هایی که ما استفاده میکنیم

نیلاسافت همواره از به‌روزترین تکنولوژی‌ در انجام پروژه‌ها استفاده می‌کند. فریم‌ورک‌های fultter ،ionic و react native از جدیدترین و بهترین فریم‌ورک‌های حوزه‌ی طراحی و ساخت اپلیکیشن هستند که برخی از برنامه‌های مهم و پرکاربرد جهان از قبیل اینستاگرام، ساندکلود، فیسبوک و … از این فریم‌ورک‌ها ساخته شده‌اند. تیم متخصص نیلاسافت نیز برای ساخت و طراحی اپلیکیشن از این فریم‌ورک‌های محبوب استفاده می‌کند.

تکنولوژی ها

مراحل طراحی

مرحله اول

دریافت نیازمندی‌ها

طی جلساتی که با تیم مشاوره نیلاسافت می‌گذارید، هدف از ایجاد اپلیکیشن مشخص شده و نیازمندی های پروژه شما تنظیم می‌شود.
دریافت نیازمندی ها
تهیه ی مستندات
مرحله ی دوم

تهیه‌ی مستندات

بر اساس نیازمندی هایی که در مرحله قبل مشخص شده؛ تمامی قابلیت ها و امکاناتی که اپلیکیشن شما به آن مجهز می شود، در فایلی تهیه و مستند خواهد شد.
مرحله ی سوم

طراحی اولیه

در این مرحله، نقشه کلی از ساختار و چیدمان صفحات اپلیکیشن، طراحی شده و در قالب Mockup و Wireframe برای شما ارسال می شود.
دیزاین اولیه
پیاده سازی
مرحله ی چهارم

پیاده سازی

با تایید شما از طرح اولیه، تمامی صفحات طراحی‌شده، کدنویسی و پیاده‌سازی می‌شوند. همچنین در این مرحله شما در جریان تمامی گزارشات از انجام پروژه قرار می‌گیرید.

مرحله ی پنجم

تست و تحویل

در مرحله‌ی آخر، پروژه توسط تیم متخصص نیلاسافت از تمامی زوایا تست و بررسی شده و در نهایت، به شما تحویل داده می‌شود.

تست و تحویل

مراحل طراحی

دریافت نیازمندی ها

طی جلساتی که با تیم مشاوره نیلاسافت می‌گذارید، هدف از ایجاد سایت مشخص شده و نیازمندی های پروژه شما تنظیم می شود.
دریافت نیازمندی ها
مرحله ی دوم

تهیه ی مستندات

بر اساس نیازمندی هایی که در مرحله قبل مشخص شده؛ تمامی قابلیت ها و امکاناتی که سایت شما به آن مجهز می شود، در فایلی تهیه و مستند خواهد شد.
تهیه ی مستندات
مرحله ی سوم

طراحی اولیه

در این مرحله، نقشه کلی از ساختار و چیدمان صفحات سایت، طراحی شده و در قالب Mockup و Wireframe برای شما ارسال می شود.
دیزاین اولیه
مرحله ی چهارم

پیاده سازی

با تایید شما از طرح اولیه، تمامی صفحات طراحی‌شده، کدنویسی و پیاده‌سازی می‌شوند. همچنین در این مرحله شما در جریان تمامی گزارشات از انجام پروژه قرار می‌گیرید.
پیاده سازی
مرحله ی پنجم

تست و تحویل

در مرحله ی آخر، پروژه توسط تیم متخصص تست نیلاسافت از تمامی زوایا تست و بررسی شده و در نهایت به شما تحویل داده می شود.

تست و تحویل

انواع روش های طراحی اپلیکیشین

پرسش و پاسخ

اپلیکیشن های حرفه‌ای نیازهای اپ شما را در ابتدا، ادامه و توسعه ی کسب و کارتان در نظر میگیرد و امکان ایجاد امکانات خاص و ویژه را دارد. اما در وب اپلیکیشن، ابتدا باید یک سایت داشته باشید تا تمامی امکانات و ویژگی های سایت شما قابلیت اجرا بر روی گوشی های هوشمند را پیدا کند.

ساخت و طراحی این نوع اپلیکیشن با توجه به نیازهای مشتری در بازه زمانی متنوعی انجام میشود اما تیم نیلاسافت همواره سعی می کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین کیفیت را ارائه دهد.

قیمت تعرفه‌ها با توجه به نیاز مشتری و قابلیت‌هایی که برای اپلیکیشن درخواست می‌کند، متغیر است.

طرح

سرویس طرح به منظور پیاده‌کردن لایه‌های مختلف پروژه و یا طرح‌بندی اولیه، برای طراحی وب سایت و اپلیکیشن حرفه‌ای می‌باشد. در سرویس طرح، کلیات پروژه و نیازمندی شما به صورت وایرفریم و توضیحات بخش‌های آن، پیاده‌سازی می‌شود.

بیش تر
سرویس طرح

دیگر خدمات نیلاسافت 

دیگر خدمات نیلاسافت که به توسعه ی کسب و کار شما کمک میکند