درباره‌ی نیلاسافت

نیلاسافت در سال 1393 توسط تیمی متخصص در امور طراحی و توسعه نرم‌افزار، با هدف حضور موثر در بازارهای بین‌المللی IT تاسیس شد. در ابتدا با تمرکز بر تولید محصولات نرم‌افزاری و با تاکید بر تولیدات بروز در زمینه‌های پزشکی، خدماتی و آموزشی کار خود را آغاز کرد. در ادامه تلاش خود را حول بهینه کردن هر چه بیشتر فرآیند توسعه نرم‌افزار در جهت کیفیت تولیدات، افزایش سرعت تولید و پاسخگویی به نیازهای مشتری معطوف نمود. در این راستا به اهداف بسیار بزرگی دست پیدا کرد؛ در سالهای اخیر تعاملات و همکاری بسیاری با نهادهای داخلی از جمله دانشگاه علوم پزشکی، سازمان یونسکو و سازمان گردشگری را در کارنامه کاری خود ثبت کرده‌است. همچنین در راستای اهداف بین‌المللی خود در سال 1396 با شرکت یموبیت آلمان همکاری داشته و هم اکنون تنها نمایندگی این شرکت آلمانی در ایران است.
شرکت نیلاسافت در ادامه راه خود، به عنوان شرکتی پیشگام در زمینه‌ی IT سعی کرد علاوه بر تمرکز روی کیفیت‌های فنی و ساختاری خدمات، با راه‌اندازی بخش اقتصادی و مارکتینگ، همه چیز را برای یک شرکت ایده‌آل جمع‌آوری و از ایده تا اجرای یک پروژه نرم‌افزاری را مدیریت کند. خلاقیت و نوآوری نیروهای مستعد و توانمند و تلاش برای بهبود عملکرد پروژه‌های تحت قرارداد، اصول و ارزش‌های نیلاسافت را شکل داده‌اند که همین امر باعث موفقیت‌های روزافزون این شرکت و مشتریان آن شده‌است.

چرا باید نیلاسافت را انتخاب کنید؟

برای رسیدن به اهداف خود در هر کسب‌وکاری، نیلاسافت کنارتان خواهد بود.

همکاران تجاری شرکت نیلاسافت

پشتیبانی

پشتیبانی فنی

تولید و ارائه نرم‌افزار امری مهم است اما پشتیبانی از آن و سایر خدمات، یکی از اهداف مهم تیم نیلاسافت می‌باشد که از ابتدای فعالیت کاری در دستور کار قرار گرفته‌است. معمولا مشکلات احتمالی و غیرفابل پیش‌بینی اتفاق می‌افتد اما نحوه‌ی مدیریت، بررسی و برطرف کردن آن‌ها بسیار مهم است. در صورت بروز مشکلات و رفع نیازمندی خود می‌توانید با تیم پشتیبانی فنی نیلاسافت در ارتباط باشید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. شما می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که پس از اتمام پروژه، نیلاسافت همچنان پشتیبان و همراه پروژه‌ی شما خواهد بود. تمامی خدمات با هدف جلب رضایت شما در نیلاسافت انجام می‌شود، به همین دلیل تیم پشتیبانی فنی نیلاسافت از کارشناسان و متخصصانی بااستعداد و باهوش تشکیل شده‌است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات و نیازمندی‌های پروژه شما را برطرف کند.

خدمات نیلاسافت

نیلاسافت در حوزه‌های تولید نرم‌افزار، دوره‌های آموزشی، توسعه کسب‌وکار، هاست و سرور مجازی و زیرمجموعه‌های مربوطه با استفاده از به روزترین تکنولوژی، خدمات تخصصی و کارآمدی را متناسب با کسب‌وکارتان ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر
نیلاسافت

اعضای تیم شرکت نیلاسافت

رضا رستمی
رضا رستمی
Chief Executive Officer
مجتبی شریف
مجتبی شریف
Chief Technology Officer
امیرحسین حسن زاده
امیرحسین حسن زاده
Mobile Developer
سارا آموزش
سارا آموزش
UI/UX Designer
محمد سعادت
محمد سعادت
Sysadmin, DevOps Engineer
سجاد اسماعیلی
سجاد اسماعیلی
Back-end Developer
محمد مختاری
محمد مختاری
Front-end Developer
عارف شادبخش
عارف شادبخش
Front-end Developer
مارال سیدقاسمی
مارال سیدقاسمی
Front-end Developer
امیر مرادی
امیر مرادی
Back-end Developer
پویا فاطمی
پویا فاطمی
Project Manager
سمیرا تقی پور
سمیرا تقی پور
Content Producer
پیمان رستمی
پیمان رستمی
Human Resource Management
هانیه الطافی
هانیه الطافی
Web Designer
صدرا صمدی
صدرا صمدی
Full-stack Developer