قوانین فرایند توسعه:

 1. تنطیم نیازمندی و براورد قیمت و زمان: در جلسه دوم نیازمندی های شما تنظیم شده و زمان و قیمت پروژه براورد میشود.
 2. پرداخت هزینه: یک سوم از کل مبلغ کار در این جلسه دریافت می‌شود.
 3. ارسال فایل نیازمندی: فایل نیازمندی ها برایتان ارسال می شود تا اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار دهید.
 4. ارسال طرح اولیه: یک mockup از نقشه و چیدمان پروژه برای شما ارسال می شود تا آن را تایید و در صورت نیاز، نظر خود را برای تغییر چیدمان اعلام کنید تا تغییرات انجام شود.
 5. ارسال اطلاعات: بعد از ارسال فایل نیازمندی و تایید شما از فایل گرافیکی، در بازه زمانی سه روزه می‌توانید اطلاعات خود را ارسال کرده تا پروژه شما در مدت زمان سریعتری به اتمام برسد.

نکته: چنانچه اطلاعاتی از طرف شما در بازه زمانی ذکر شده، ارسال نشود؛ تیم ما کار خود را شروع میکند. اطلاعات موقت و تستی قرار میدهد تا زمانی که اطلاعات خود را ارسال کنید و جایگزین شود. اگردر مدت زمانی طولانی اطلاعات را ارسال کنید، برای زمان صرف شده هزینه جداگانه ای درنظر گرفته می شود.

 1. نمایش اولیه پروژه: یک جلسه برای نمایش اولیه برایتان تنظیم میشود تا روند طی شده را تایید کرده و تغییرات و اصلاحات درخواستی را ذکر کنید.
 2. تاییدیه: در این جلسه با توجه به نمایش اولیه پروژه از شما تاییدیه گرفته می شود تا از روند طی شده رضایت داشته باشید. همچنین میتوانید تغییرات موردنیاز و اصلاحات درخواستی را ذکر کنید.
 3. پرداخت هزینه: یک سوم دیگر از مبلغ کل دریافت میشود.
 4. نمایش اتمام سایت: تمامی تغییرات ذکر شده در جلسه قبل انجام شده و طراحی سایت به اتمام رسیده است. جلسه جدیدی برای نمایش اتمام سایت برایتان تنظیم می شود.
 5. پرداخت هزینه: مبلغ باقیمانده دریافت میشود.
 6. اعمال تغییرات: در این جلسه نیز میتوانید ایرادات جزیی و تغییراتی که میخواهید اعمال کنید را ذکر کنید و در صورت نیاز جلسه ای دیگری برای اتمام تغییرات  برای شما تنظیم میشود.

نکات مهم:

 • در تمامی جلسات، تغییرات درخواستی برای اصلاح اگر جزیی باشد، انجام میشود. اما اگر تغییرات کلی باشد، بررسی شده و مدت زمان و هزینه انجام آن به مبلغ کل اضافه می شود.
 •  اگر مشتری به طور کلی درخواست تغییرات بزرگ تری را کند که باعث طراحی مجدد سایت شود؛ با توجه به کارهای انجام شده هزینه های مربوطه دریافت میشود. بعد از آن پروژه سایت جدید شروع، و طبق قوانین هزینه سایت جدید دریافت می شود.
 • چنانچه در حین کار مشتری تغییراتی درخواست کند که طی جلسات گذشته ذکر و صورت جلسه نشده باشد؛ تمامی تغییرات بررسی شده و انجام میشوند. زمان و هزینه ی جداگانه ای برای این تغییرات دریافت خواهد شد.

قوانین پشتیبانی:

 1. بعد از اتمام و تحویل پروژه، در بازه زمانی 2 تا 3 هفته تیم فنی برای پروژه شما وقت میگذارد، در این مدت زمان میتوانید مشکلات جزیی را که هنگام استفاده از پروژه با آن روبه‌رو شدید به تیم فنی اطلاع دهید. تیم فنی در سریعترین زمان ممکن و کاملا رایگان مشکل پروژه شما را برطرف می کند.

نکته: اگر بعد از گذشت چندین ماه درخواست رفع هر گونه مشکل فنی را داشته باشید؛ باید ابتدا از طریق پنل کاربری خود، مشکل خود را در تیکت با تیم پشتیبانی در میان بگذارید. تیکت شما با الویت بالا بررسی شده و بعد از برآورد هزینه و زمان مشکل ذکرشده، به شما اطلاع داده‌می‌شود. در صورت تایید شما، مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف می‌شود.

 1. بالا نگه داشتن سایت بدون مشکل فنی و همیشه در دسترس بودن.
 2. برای هر مشکل نامتعارف و اختلالاتی مانند اینترنت ملی و یا سازمان هایی که از آن ها سرویس گرفته شده است؛ به شما اطلاع‌رسانی می‌شود تا در جریان قرار بگیرید و از علت مشکل پیش‌آمده اطلاع داشته‌باشید.
 3. تمامی حساب های کاربری با حساب بانکی خود مشتری خریداری می شود و یا مبالغ از مشتری دریافت شده و برایشان خریداری می شود. (به صورت خودکار شارژ صورت نمیگیرد)
 4. ده ساعت کار برای انجام تغییرات جزیی در سال رایگان می باشد. چنانچه تغییرات جزیی نباشد زمان بررسی شده و هزینه دریافت می شود.
 5. هاست و دامنه و قالب خریداری میشود. چنانچه هاست و دامنه از خود مشتری باشد؛ بعد از اتمام و تحویل پروژه، پشتیبانی یکساله انجام نمیشود. به عبارتی هاست و دامنه و پشتیبانی باهم میباشد.
 6. زمانی که اطلاعات حساب کاربری مدیرسایت به مشتری داده شود؛ وی توانایی تمامی تغییرات را دارد. در این صورت پروژه مشمول پشتیبانی نخواهد شد.