پیکربندی سرور

 در صورتی که برای پیاده‌سازی وبسایت و یا سرویس خود در فضای اینترنت، از سرور مجازی و یا اختصاصی استفاده می‌کنید، باید تنظیمات مخصوصی را برای سرور ایجاد کنید. شما نیاز دارید بستری در سرور خود فراهم کنید تا به کمک آن، ابزارهای لازم را برای پیاده‌سازی سایت خود راه‌اندازی کنید. پیکربندی سرور بدون بروز اختلال، نیازمند به دانش فنی و تخصصی است تا انتظارات شما را برآورده کند. نیلاسافت با ارائه‌ی پیکربندی سرور باعث بهبود سرعت، مدیریت بهتر پنل و تراکم مناسب سایت شما می‌شود.

پیکر بندی سرور

مزایا

به جهت ارائه خدمات میزبانی وب و هاستینگ، تنها نصب یک سیستم‌عامل و کنترل پنل برروی سرور کافی نیست، زیرا به تنظیمات پیش‌فرض نمی‌توان اکتفا کرد. با توجه به پروژه و حجم بازدید خود، باید سیستم‌عامل متناسب با آن را نصب کنید تا بتوانید ابزار و پیش‌نیاز لازم خود را در دسترس داشته باشید. پیکربندی برروی بارگذاری سایت تاثیر زیادی می‌گذارد و در هنگام اوج ترافیک کاربران نیز به شما کمک می‌کند تا سرعت سایت خود را حفظ کنید. اگر این عمل به درستی و حرفه‌ای انجام شود، می‌توانید از سرور خود استفاده مفیدتری داشته باشید و در هزینه سرور صرفه‌جویی کنید. علاوه بر این، مهندسین نیلاسافت پیکربندی را بر بستر داکر انجام می‌دهند؛ چون به راحتی انتقال پیدا می‌کند و امنیت و سرعت در سطح ویژه‌تری انجام می‌شود.

بهترین عملکرد با نیلاسافت

کارشناسان فنی نیلاسافت، آمادگی دارند تا در هر زمانی با شما در پیکربندی و مدیریت سرورهایتان همکاری نمایند. این خدمت صرفا برای سرورهای خریداری شده از نیلاسافت نمی‌باشد و در صورتی که سرور را از قبل هم تهیه کرده‌اید، نیلاسافت آماده خدمت رسانی به شما خواهدبود.

دیگر خدمات نیلاسافت

دیگر خدمات نیلاسافت که به توسعه ی کسب و کار شما کمک میکند