تاریخچه نیلاسافت

نیلاسافت در سال 1393 توسط مهندس رضا رستمی مدرس دانشگاه سراسری گیلان و متخصص در امور طراحی و توسعه نرم افزار ایجاد شد و با هدف تربیت نیروهای جوان بومی، برای حضور موثر در بازارهای بین المللی IT به کار خود ادامه داد.این شرکت در سالهای اخیر تعامل های بسیاری با نهادهای داخلی از جمله دانشگاه علوم پزشکی و سازمان گردشگری را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.همچنین در راستای اهداف بین المللی خود در سال 96 با شرکت یموبیت آلمان همکاری داشته و هم اکنون تنها نمایندگی این شرکت آلمانی در ایران را داراست.

نیلاسافت همراه همیشگی شما

تیم ما میتواند از اولین مراحل شروع کسب و کار شما تا رسیدن به سوددهی در کنارتان باشد.

تیم طراحی و توسعه

تیم طراحی و توسعه وظیفه دارد براساس نیاز مشتریان سیستم و بسترهای مورد نظر را طراحی و آنها را پیاده سازی کند.

آنالیز و توسعه معماری سیستم ، توسعه وبسایت و توسعه اپلیکیشن موبایل از روندهای کاری تیم ما محسوب میشود که معماری سیستم را طراحی میکنند و با توجه به نیازهایی که پروژه دارد،سایت و اپلیکیشن آن را توسعه میدهند.

ارتباط با ما

تیم اقتصادی

تیم توسعه اقتصادی به کسب و کارهایی که خواهان بهینه سازی و هدفمندی در عملکرد خود در بخش بازاریابی و تبلیغاتی هستند، یاری می‌رساند.

با توجه به تجربه های بسیار در بخش IT چه در داخل کشور و چه در بازار بین المللی ، قادر هستیم به کسب و کارهای این حوزه  کمک کنیم تا طرحواره اقتصادی مناسبی ترسیم کنند و در مسیر تحقق اهداف متعالی خود گام بردارند.

ارتباط با ما

تیم آموزش

واحد آموزش به سرپرستی مستقیم مهندس رضا رستمی با رویکرد کاملاً عملی‌، برای آموزش هرچه بهتر شما فعالیت می‌کند.

در این بخش تلاش شده است فاصلهٔ بین آموزش و صنعت پر شود تا کارآموزان براساس دانش روز دنیا، پس از اتمام دوره‌ها وارد بازار کار شوند. کارآموزانی که بتوانند با موفقیت دوره‌های آموزشی را بگذرانند،می توانند در نیلاسافت استخدام شوند.

ارتباط با ما

بروزترین تکنولوژی ها در نیلاسافت

تیم توسعه فناوری نیلاسافت تلاش می‌کند تا بهترین و بروزترین تکنولوژی های دنیای IT را برای استفاده در پروژه های خود انتخاب کند.این روند به ما کمک کرده است تا در سطوح بین المللی پروژه های بسیاری را به انجام برسانیم.همچنین مشتریان ما میتوانند اطمینان داشته باشند که پروژه ها در بهینه ترین شکل ممکن برای آنها طراحی می‌شود.

About us

دوره های کارآموزی

تیم نیلا همیشه از همکاری با کارآموزان مستعد استقبال میکند

تیم ما با جذب کارآموزان مستعد و با انتقال تجربه و دانش خود به آنها و همچنین آموزش روش همکاری با تیم و متد اسکرام، قصد دارد هنرجویان پرتلاش را به صنعت وارد کند. اگر احساس میکنید که توانایی های لازم را دارید بیایید شروع کنیم!

شروع کنیم