نزدیکترین مراکز پزشکی را برای بیماران مشخص کنید

سایت مراکز پزشکی نیلاسافت گامی مهم در راستای کمک به بیماران برای پیدا کردن مراکز پزشکی می‌باشد تا اضطراب کمتری برای دریافت امداد داشته باشند.

  • امکان معرفی نزدیکترین مراکز پزشکی

  • ارائه اطلاعات کاربردی و علمی برای مخاطبین برای جذب هرچه بیشتر آنها

ثبت سفارش
docdirect

توضیحات :

سایت مراکز پزشکی نیلاسافت ،سایتی کامل برای یافتن نزدیکترین دکتر ، بیمارستان ، کلینیک ، داروخانه ، بانک خون و مرکز تناسب اندام، براساس تخصص ها و مکان های جغرافیایی و کلمات مرتبط می باشد.شما میتوانید از این قالب برای تمام زمینه های کاری استفاده کنید مانند: مهندسی ، مهدکودک و… همچنین در سایت موردنظر شما میتوانید تبلیغات خود را قرار دهید تا مشتریان زیادی را جذب کنید.

کاربردها :

در این وبسایت هر آنچه که برای مدیریت محل کار خود و بیمارانتان نیاز دارید به دقیق ترین شکل طراحی شده است و شامل داشبوردی است که در اختیار کارمندان شما قرار میگیرد تا به بیماران خود خدمات بدهند مانند: امکان وقت گیری ،ارتباط با دکتران ، وبلاگ اطلاع رسانی و… .همچنین از ویژگی های دیگر این محصول اینست که شما میتوانید تعداد بازدید های پروفایل خود را ملاحضه کنید و همچنین مقالات خود را انتشار دهید و به اشتراک بگذارید و …. .

ابزار های اصلی سایت

خدمات بهتری به بیماران خود ارائه دهید

گالری

مجموعه ای از تصاویر محصول را میتوانید ببینید

براساس اطلاعاتی که در زیر نمایش داده شده است،می توانید به عنوان ادمین سایت یا مشتری پیش نمایش سایت مراکز پزشکی را مشاهده کنید:

ادمین سایت

نام کاربری: demo_admin
پسورد: demo_admin1234

مشتری

نام کاربری: demo_client
پسورد: demo_client1234

پیش نمایش ادمین
پیش نمایش مشتری