دوره های آموزشی نیلاسافت فرصتی مناسب برای یادگیری

نیلاسافت در طول سالیان اخیر برای علاقه‌مندان ورود به بازار کار IT، به شکلی منظم اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف کرده‌است. هدف از این دوره‌‌ها، آموزش به بهترین نحو و با بالاترین استانداردها به صورت کاملا عملی میباشد. در دوره‌های آموزشی با انجام پروژه‌های عملی و جامع، مهارت تولید و اجرای ایده‌های دلخواه خود و برنامه‌های مختلف را کسب خواهیدکرد.

همچنین به دلیل عدم وجود فرصت‌های کاری مناسب برای جوانان بااستعداد، تیم نیلاسافت درهای ورود به عرصه این صنعت را برای دانش‌آموزان پرتلاش باز گذاشته‌است. اگر علاقمند به یادگیری هستید؛ تیم نیلاسافت با افتخار منتظر حضور شماست.

دوره های آموزشی

مهارت‌آموزی در کسب‌وکار

نیلاسافت تجربیات موفق و درخشانی در زمینه پرورش نیروهای بااستعداد در دوره‌های کارآموزی به دست آورده‌است و به واسطه‌ی این تجربیات، قادر به برگزاری دوره‌هایی فشرده برای علاقه‌مندان به صنعت فناوری و تکنولوژی‌های به‌روز است. هدف از این دوره‌ها ایجاد فرصتی مناسب و موثر برای انتقال و ارائه تجربیات خود به کارآموزان، در کمترین زمان و به بهینه‌ترین شکل ممکن می‌باشد. چنانچه دانش اولیه را کسب کرده‌اید و قصد شروع ورود به بازار کار را دارید، نیلاسافت با تیمی متخصص و با تجربه آماده‌ی همکاری با شماست.

اطلاعات بیش تر